Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ІНФОРМУЄ Рубіжанський міський центр зайнятості.
3 вересня 2011 року 17:14

 

1 Вересня – можна сміливо назвати днем, що безпосередньо пов’язаний з майбутнім України. Майбутнє – це сьогоднішні школярі, які в урочистому вбранні прийшли до школи на святкову лінійку, щоб засвідчити про свою готовність розпочати новий навчальний рік.
    Спеціалісти Рубіжанського міського центру зайнятості були почесними гостями на лінійках, мали можливість привітати школярів зі святом Першого дзвоника, побували на першому уроці, який в цьому році був присвячений 20-річчу  незалежності України.
    За двадцять років незалежності в країні відбулося багато змін. Серед найкращих – дружба Державної служби зайнятості із Міністерством освіти, особливо зі школами. Дружба ґрунтується на профорієнтаційній ниві, адже питання профорієнтації є стратегічним для країни й корисними для школи. Разом з вчителями спеціалісти Рубіжанського міського центру зайнятості формують впевнену особистість у світі ПРОФІ.  
  «Найголовніше – бути потрібним своєї країні й знати, що в твоїй праці зацікавлені, а робота  приносить задоволення», - тезис, що сам по собі стає наслідком: «Патріотом краю може стати тільки той, хто зуміє професійно самовизначитися.» Про це й говорили працівники ЦЗ дітям на  першому уроці нового навчального року. Пообіцяли бути частими гостями, допомогти учням дізнатися про свої психологічні особливості, які й забезпечать правильний вибір професії. 

  


Головний спеціаліст 
Рубіжанського міського
центру зайнятості Денисенко І.В.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 5
візитів сьогодні: 3438
візитів всього: 585834