Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулася скайп-конференція «Як вода в криниці – чисте наше слово».
23 червня 2015 року 08:06

 

21 червня 2015 року в Інтернет-центрі центральної міської бібліотеки відбулася традиційна скайп-конференція «Як вода в криниці – чисте наше слово» за участю поетів Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» і літературної студії «Слово» міста-побратима Долини Івано-Франківської області.

Директори Рубіжанської ЦБС Задорожна В.М. і Долинської ЦБС Фреів Л.І. в своїх привітаннях, співбесіді відзначили, що міжрегіональне культурне спілкування позитивно впливає на імідж бібліотек, зміцнює їх партнерські стосунки.

Координатор «Райдуги» бібліотекар АБ ЦМБ Колосовська Г.В. презентувала літературний автограф Рубіжанського літоб’єднання в культурному просторі міста. Задорожна В.М. розповіла про заходи в бібліотеках ЦБС, в учбових закладах, в міських та обласних святах за участю поетів, відзначила, що сьогодні, як ніколи, кожен регіон України має можливість відкрити перед народом красу свого багатства у слові, щиро подякувала поетів міста Долини за подаровані авторські і колективні збірки віршів, які складають книжкову виставку «Поезія без меж».

Поети Рубіжанської літературної організації Домніч А.А., Павленко А.О., Малкова Г.О., Мірошниченко З.О., Рудая Л.М., розповіли про свої творчі досягнення, натхненно прочитали вірші, які органічно перегукувалися з віршами поетів міста Долини.

Піднесена, доброзичлива культура спілкування протягом відеомосту підтвердила, що творче життя міст-побратимів Рубіжного і Долини невід’ємне від літературного процесу в Україні, всіх нас об’єднує любов до отчої землі і рідного слова, джерела наших літературних об’єднань невичерпні.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1328
візитів всього: 581753