Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Луганщина – це Україна!
9 червня 2015 року 13:00

6 червня  в місті Сєвєродонецьку відбулися святкові заходи, присвячені 77-річчю утворення Луганської області під гаслом «Луганщина – це Україна» за участю голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, делегацій міст, районів Луганської області.

 Всі основні заходи відбулися  у центрі міста на площі Перемоги. О 9:00 почала  роботу виставка-презентація міст і районів області та виставка-продаж виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Місто майстрів», в якій прийняли участь підприємства нашого міста: ПАТ «РКТК», ТОВ «Мікрохім», ТОВ «Фармбіотест», майстри декоративно-ужиткового мистецтва: Ліхачова Ольга,  Черниш Валентина, Чистоклетова Олена, Вірченко Любов, Маслєнікова Юлія, Гнітецька Ольга.

На розсуд гостей та мешканців  міста була представлена широка програма з творчих та спортивних заходів. Серед них: молодіжний флешмоб «Пісня – мова єднання», виступ Луганського обласного козачого кінного театру. Також була розгорнута робота «Спортивного містечка, у програмі якого конкурси на силу та витримку для глядачів,  художня гімнастика, східні єдиноборства, шаховий турнір, сеанс одночасної гри в шахи,  важка атлетика.

   Свою творчість  глядачам показали на святковому концерті «Луганщина – це Україна» художні колективи і солісти обласних закладів культури.  Від міста Рубіжне у концертній програмі взяли участь колективи циркової студії «Кристал», Народного ансамблю танцю «Барвінок», Зразкового вокального ансамблю «Камертон», А. Голенач, С.Смалій, Д. Ульчіч, О. Ткачова.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1333
візитів всього: 581753