Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Субсидії – гаряча пора
8 червня 2015 року 11:29

 

  Традиційно найбільша кількість звернень за призначенням житлових субсидій спостерігалась восени, з початком опалювального сезону. Однак, з введенням в дію спрощеного порядку надання житлових субсидій, затвердженого ПКМУ від 28.02.2015 №106, кількість звернень мешканців міста до управління праці та соціального захисту населення тільки в травні поточного року перевищила 2 тисячи.
  Міністр соціальної політики Павло Розенко, доповідая на засіданні Кабінету Міністрів України, зазначив, що протягом травня до місцевих органів соціального захисту населення для оформлення субсидій вже звернулося близько 700 тисяч родин. Це свідчить про те, що нова система субсидій реально працює, що люди відчули можливість захистити свої соціальні права внаслідок підвищення цін на житлово-комунальні послуги та газ для населення.
  Нагадаємо, що з 01 травня для призначення субсидії заявнику необхідно надати лише заяву та декларацію, заповнені належним чином. Відомості про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, про їх доходи  та ін. органи соціального захисту запитують самостійно. Довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб у багатоквартирних будинках надає КП «БТІ», щодо мешканців приватного сектору – центр надання адміністративних послуг (у разі наявності відомостей). Тож, запрошуємо громадян відвідати ЦНАП для формування реєстру мешканців приватного сектору.
  Інформацію про доходи осіб буде надавати ДФС (державна фіскальна служба), Пенсійний фонд України, фонди соціального страхування, вищі навчальні заклади та ін.
   Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом 10 днів після подання заяви та отримання зазначених відомостей. На сьогоднішній день працює тестова програма розрахунку розміру сибсидій. Обмін інформацією між установами та організаціями практично не відбувається. Глава Мінсоцполітики висловив готовність Уряду найближчим часом внести зміни до діючої постанови, щоб оперативно виправии ті недоліки, які виявлені вже зараз. "Напрацьовані вже комплексні зміни, які випливають із тих проблем, які ми сьогодні бачимо. І я просив би всі міністерства в найкоротші терміни ці зміни погодити і щоб на найближчих засіданнях Кабінету міністрів ми внесли зміни у постанову, яка регулює питання призначення субсидій, щоби ми адекватно і швидко реагували на ті проблеми, які ми зараз відчуваємо", - наголосив Павло Розенко.
 
Інформація надана УПСЗН

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1279
візитів всього: 581752