Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Профорієнтація на будь-який смак!
2 червня 2015 року 15:08

 Профорієнтація на будь-який смак!

 

26 травня 2015 року фахівцями Рубіжанського міського центру зайнятості для учнів  ЗОШ №1 була організована професіографічна екскурсія у приватного підприємця Андрія Валентиновича Харєбова, який більше десяти років працює у малому бізнесі та є одним із найуспішніших підприємців міста Рубіжне. Плідна співпраця з Рубіжанським міським центром зайнятості вже дала багато реальних результатів – це  працевлаштування безробітних на вільні вакансії, організація громадських та тимчасових робіт для безробітних. Адже будь-який керівник зацікавлений в залученні молодих спеціалістів на своєму виробництві, тому Андрій Валентинович Харєбов з великим бажанням сприйняв ідею професіографічної екскурсії на своєму виробництві. Сьогодні презентувалися професії «Багетник», «Друкар», «Комп′ютерний дізайнер». Учні мали можливість ознайомитися з вимогами до професії, умовами праці.

  Було надзвичайно цікаво, за лічені секунди діти бачили, як народжується, наприклад, картина. Не сподівалися, що виготовлення будь-яких поліграфічних виробів – це захоплюючий, творчий процес. Ще приємно, що школярі мали можливість поспілкуватися зі справжніми професіоналами, які працюють на сучасному обладнанні та  про яких можна сказати, що у них золоті руки.

Вікторія Логвинчук, начальник відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості відмітила, що мета цієї екскурсії - сформувати в аудиторії майбутніх випускників уявлення про власну відповідальність за своє майбутнє, свідомий вибір професії та життєвий шлях. Сьогоднішні школярі, завтрашні випускники,  - і їм робити вибір на професіональній ниві  багатогранного світу професій. Вибір повинен бути обґрунтованим, обрана професія повинна бути не тільки до душі, а й мати попит на ринку праці. Це питання може вирішити професіографічна екскурсія, бо вона відіграє одну з вирішальних мотиваційних чинників при виборі професії.

Цікава зустріч з успішним роботодавцем справила приємне для учнів враження, очі дітей випромінювали щире захоплення і задоволення, а на при кінці заходу дітлахи  отримали подарунки на згадку.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1351
візитів всього: 581753