Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Останнє село, приєднане до контрольованої Україною території на Луганщині, офіційно включили до складу Золотого
2 червня 2015 року 13:18

Катеринівка, що знаходиться за лінією розмежування, на нічийній території, офіційно ввійшла до складу сусіднього м.Золоте в Попаснянському районі. Селище Березівське, до якого раніше належала Катеринівка, зараз окуповане бойовиками. Саме звідси, а також із сусіднього Молодіжного, найчастіше обстрілюють Стаханівець та Золоте. За час бойових дій у Катеринівці пошкоджено 13 хат, три з яких зруйновані, загинули двоє людей, у тому числі 7-річний хлопчик.

Катеринівка стала останнім селом на Луганщині, яке на початку квітня офіційно приєднали до контрольованої Україною території. Головним аргументом для прийняття цього рішення стала позиція селян, які рішуче налаштовані за Україну. З квітня в Катеринівку, де зараз проживає трохи менше 300 чоловік (65 із котрих – переселенці з окупованого Первомайська), регулярно привозять пенсію та гуманітарну допомогу. Керівник області Геннадій Москаль здійснив поїздку в село, привіз місцевим мешканцям продуктові набори і оглянув соціальні об’єкти. 

— Люди скаржаться, що в селі не працює клуб, який потребує ремонту, тому найближчим часом відновимо його роботу, — повідомляє Г.Москаль. — Гроші на ремонт виділимо з обласного бюджету. Крім того, в Катеринівці з початку бойових дій закрито медпункт, хоча багатьом селянам необхідна медична допомога, а добиратися в Золоте через блокпост, який часто обстрілюють, незручно й небезпечно. Ми підшукаємо для Катеринівки фельдшера і знову відкриємо медпункт. Він працюватиме принаймні кілька днів на тиждень.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1370
візитів всього: 581754