Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Луганщину відвідав Міністр молоді та спорту України
17 квітня 2015 року 08:37

 

   У Сєвєродонецьку в рамках робочої поїздки по Луганщині Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов разом із заступником голови ОДА Ольгою Лішик та начальником управління молоді та спорту Антоном Волоховим зустрівся з представниками молодіжних і спортивних організацій області. 
   На зустрічі обговорювалися питання фінансування, діяльності ДЮСШ, реформи у сфері спорту, розвитку хокею області, діяльність молодіжних центрів, соціальне та пенсійне забезпечення тренерсько-викладацького складу. 
   «Ми на вас розраховуємо. У вас є неабиякий потенціал, який буде долучатися до всеукраїнського потенціалу. Ви маєте багато спортсменів, які й зараз виступають за олімпійську збірну. Наше з вами завдання – зберегти цей потенціал», – відзначив Ігор Жданов.
   Окремо порушувалося питання компенсації тренерському складу за їх підопічних, які вимушені були виїхати з Луганської області і тепер гідно представляють країну на всеукраїнських та світових змаганнях. 
   «Нам прикро, що Луганська область виступає як донор для інших областей. Наших вже готових спортсменів забирають в інші регіони. Важливо придумати якісь інструменти компенсації тренерам за їх роботу», – наголосила віце-президент федерації легкої атлетики України, олімпійська чемпіонка Ольга Бризгіна.
   Про свої враження щодо розвитку спортивного руху в Луганщині розповів Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час прес-конференції, яка відбулася в рамках його робочої поїздки до Луганської області 9 квітня
   Він підкреслив, що мета його приїзду – підтримка наших спортсменів, особливо тих, хто представляє країну на міжнародних змаганнях, та вирішення їх проблем, які знаходиться в зоні уваги Міністерства.
   Також Ігор Жданов наголосив, що Луганщина для багатьох інших регіонів України є зразком того, скільки багато робиться у сфері спорту. Так, наприклад, вдалося зберегти тренерський та викладацький склад.
   Міністр подякував керівнику Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадію Москалю, його заступникам, управлінню молоді та спорту облдержадміністрації за те, що робота в цьому напрямку ведеться на високому рівні, вони всім серцем вболівають за майбутнє спорту Луганщини. 
   У ході поїздки Ігор Жданов відвідав навчально-спортивну базу комунальної установи «Луганський обласний фізкультурно-оздоровчий центр «Олімп», що в Кремінній, де повним ходом йде будівництво плавального басейну. Він пообіцяв особисто взяти участь в урочистому відкритті цього спортивного об’єкту.
 
За матеріалами Луганської обласної державної аміністрації

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 8
візитів сьогодні: 19082
візитів всього: 607356