Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Перші рушники об’єднують країну
15 квітня 2015 року 08:57

 

   8 квітня в рамках благодійної акції «Підтримай Україну» діти Рубіжного зустрілися з гостями з Києва та Кіровоградщини. Ця зустріч відбулася у міському Палаці культури завдяки керівнику громадської організації «Моє місто Рубіжне» Сергію Власенку. У складі делегації до нас завітали  Голова правління Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила» Ярослава Токар, керівник благодійного фонду «Перемога» Олександр Вороний, творчі колективи Компаніївського будинку культури Кіровоградської області разом зі своїм керівництвом: директором Палацу культури, художнім керівником, Головою районної ради.
   Гості порадували чудовим виступом. Діти гаряче підтримували і виконавців народних пісень, і молодіжні колективи. Разом з артистами юні рубіжани співали улюблені пісні. Атмосфера у залі була дружньою і гостинною. Відчувалась неабияка духовна єдність. 
   Справжньою подією стала передача перших рушників, які в рамках Всеукраїнської акції «Рушник єднання» були передані управлінню освіти Рубіжанської міської ради в особі Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді від Компаніївського району Кіровоградської області та КВК № 176 м. Києва. Тепер вони займуть почесне місце в Центрі, де розміщено виставку «Рушникова моя країна». 
   Кожна дитина, кожен глядач, хто перебували у той день у МПК, отримали Великодні пасочки від благодійного фонду Станіслава Березкіна "ДОБРО ТВІР" з побажанням благополуччя, наснаги для добрих справ заради процвітання рідної України. 
   Після концерту привітно відчинив свої двері  Центр туризму і краєзнавства. Наші нові друзі з Кіровоградщини поринули в атмосферу доброзичливості, української гостинності та щирості. Від імені міської громади гостей привітали депутати Рубіжанської міської ради Любов Олександрівна Чапова та Ірина Петрівна Коваленко. Педагоги Центру познайомили відвідувачів з історією та напрямками роботи закладу. Всі присутні були дуже захоплені етнографічною експозицією, кабінетом краєзнавства, різноплановим оформленням приміщень та професійністю виконання дитячих робіт, якими прикрашено Центр. А Великодня виставка взагалі приємно приголомшила. 
   Наші вихованці зустріли кіровоградців в українських костюмах і підготували музичний подарунок. Діти так щиро співали українські пісні, що гості, будучі професіоналами, високо оцінили вокальні дані юних рубіжан.
   За доброю традицією кожен з присутніх залишив на Дереві бажань яблуко зі своїми найсокровеннішими побажаннями. А потім розмальовували Великодню писанку – символ добра, злагоди та єдності.
   Як добрі господарі, діти та працівники Центру запроси нових друзів до затишної кімнати та продовжили спілкування за чаюванням. Кіровоградці висловлювали теплі слова вдячності та надію на подальшу співпрацю, а наші вихованці – на продовження дружніх стосунків.  
З найкращими сподіваннями на майбутнє ми проводжали наших нових друзів додому. Найбільше наше надбання – це наші діти. Ми пишаємося ними і висловлюємо подяку Островерхій Ксенії, Данько Ірині, Логачовій Мілені, Михайличенко Михайлу, Долгодушевій Марії, Луніній Карині, які підготували концерт для гостей. А також щиро вдячні керівникам, викладачам, людям, які небайдужі до виховання майбутнього нашої країни.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1587
візитів всього: 585104