Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Марафон професій стартував!
13 березня 2015 року 15:18

 

     12 березня на базі Рубіжанського професійного ліцею для учнівської молоді відбулося урочисте відкриття першого дня Марафону професій. З привітальним словом виступила  Логвинчук В.Г. У своєму виступі Вікторія Геннадіївна  наголосила, що престиж, актуальність, майбутнє - за робітничими професіями. Стисло охаректеризувала сучасний ринок праці Луганської області й Рубіжанський в тому числі. 
Ініціативу Марафону перехопив професійний ліцей. Для учнів це було спавжнє фейеричне дійство.
    Студенти , що вчаться за професією „ Кухар-кондитер” не тільки з захватом презентувли свою професію, а й пригостили всіх присутніх  „казковими” тістечками, які приготували власноруч у навчальній лабораторії кулінарії. Бажаючі могли самостійно  приготувати вироби з  тіста. Відразу знайшлися й охочі серед лекторату записати рецепти приготувння смачненького.
    Студенти, що вчаться на продавців продовольчих і непродовольчих товарів, з гордістю показали свої навчальні класи (де проходять практикуми), бо їхні класи нагадують справжні магазини з касовими апаратами!
     Завжди залишиться рейтенговою професія „ Лицювальник-плиточник. Штукатур. Маляр”. Обравши цю професію, студенти вже знають, що їх майбутня професіональна діяльність пов’язана з самозанятістю – підприємництвом. Вони відразу зможуть стати самі по собі директором! Відеоролік про ці професії був неперевершеним!
    Кризис змінює професію. Але ці професії, які брали участь в Марафоні, залишились активними на ринку праці! Майбутні начальники змін на виробництві, директора малих й великих фірм, підприємств, керівники всіх форм господарства, як правило, починали трудову діяльність з оволодіння робітничих професій. Про це говорили соціальні партнери.
     Перший день Марафону закінчився. Всі, хто брав участь залишились задоволенними. А студенти Рубіжанського професійного ліцею й майбутні абітур’єнти зрозуміли найголовніше: кожний повинен стати незамінимим спеціалістом за своїм фахом, здібним принести успіх будь-якій компанії. Лиш тоді проблема пошуку роботи відпаде назавжди.
 
 
Начальник відділу активної підтримки
безробітних Рубіжанського міського
центру зайнятості                                                                        Логвинчук В.Г.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 7877
візитів всього: 600366