Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Патріотичне виховання у бібліотеках Рубіжанської ЦБС
5 березня 2015 року 15:09

З метою активізації у м. Рубіжному роботи з формування позитивного іміджу військовослужбовців та заохочення громадян до військової служби за контрактом бібліотеки Рубіжанської ЦБС спрямовують свою діяльність на патріотичне виховання читачів.

У центральній міській бібліотеці ведеться робота над створенням Програми патріотичного виховання в бібліотеках Рубіжанської ЦБС «Моя країна – Україна» на період 2015 – 2018 рр.

У читальному залі ЦМБ підготовлений перегляд літератури «Відкрий у собі військового», на якому представлена інформація про історію українського козацтва, Збройних Сил України.

Для більшої обізнаності читачів, громадян міста про права і обов’язки військовослужбовців та військової служби за контрактом розроблений флаєр, в якому зібрана інформація про соціальні гарантії військовослужбовцям, умови служби за контрактом – «Права та обов’язки, соціальний та правовий захист військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією та  резервістів».

Флаєр розміщено у «Молодіжному довідковому бюро» у відділі абонементу ЦМБ, читальних залах ЦМБ, бібліотек-філій №1,2, також ці флаєри роздають читачам бібліотек.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 19
переглядів: 6
візитів сьогодні: 8574
візитів всього: 602761