Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Засідання міського координаційного комітету зі сприяння зайнятості
27 лютого 2015 року 11:01

26.02.2015 під головуванням заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. за ініціативи Рубіжанського міського центру зайнятості відбулося засідання міського координаційного комітету зі сприяння зайнятості. На засідання запрошено керівників усіх учбових закладів міста  І-ІV ступеня.

Першим розглядалося питання про перспективи працевлаштування випускників учбових закладів. На початку розгляду питання директор міського центру зайнятості проінформував присутніх про стан безробіття серед випускників учбових закладів міста за три останні роки, звернув увагу присутніх на те, що рівень безробіття, особливо серед випускників вищих учбових закладів, значно збільшився. Також довів до відома присутніх інформацію про найбільш актуальні вакансії на підприємствах міста за останні три роки.

В обговоренні питання взяли участь усі керівники учбових закладів міста. По завершені обговорення комітет вирішив здійснити низку заходів, спрямованих на працевлаштування випускників у поточному році та запропонував керівникам учбових закладів надати до 16 березня свої пропозиції щодо подальшої діяльності в цьому напрямку.

 

Головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями                                                        

Мальцева О.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 7
візитів сьогодні: 17801
візитів всього: 607233