Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інтелектуально-розважально гра для учнівської та студентської молоді «Україна – моя Батьківщина»
25 лютого 2015 року 13:04

20 лютого 2015 року, напередодні святкування Міжнародного дня рідної мови, в МКУ «Палац культури» відбулася інтелектуально-розважальна гра «Україна – моя Батьківщина, в якій взяли участь дві команди:  команда «Жовті» і команда «Сині», представлені вихованцями і викладачами Рубіжанського професійного ліцею, Рубіжанського професійного електромеханічного ліцею,  Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею, Рубіжанського політехнічного коледжу, Рубіжанського індустріально-педагогічного  технікуму. Проведення гри-це спільний проект МКУ «Палац  культури», відділу молоді та спорту та управління культури Рубіжанської міської ради.

За умовами гри дві команди змагалися протягом восьми раундів, отримуючи  цікаві та пізнавальні завдання. Наприкінці гри командам запропонували виконати останнє позаконкурсне завдання: кожному учаснику на символічній долоньці написати  мрії про своє майбутнє, майбутнє України та її мови. Після чого обидві команди запросили в центр зали, щоб обміняти свої долоні майбутнього в знак цілісності обох символічних кольорів, в знак дружби і всецілого єднання.
У перервах між раундами всіх присутніх вітали народний ансамбль танцю «Барвінок», шоу-група «Нон-стоп», зразковий дитячий ансамбль танцю «Орленок», Альбіна Голенач та Марія Долгодушева.

За підсумками гри обидві команди набрали однакову кількість балів, тому за рішенням журі   і команда «Жовті», і команда «Сині» стали переможцями гри, отримавши дипломи за перемогу та символічні подарунки.      


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 17
візитів сьогодні: 8640
візитів всього: 602778