Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Нарада з питання активізації діяльності з реалізації державних гарантій для осіб з інвалідністю
24 лютого 2015 року 10:45

20.02.2015 під головуванням заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. за ініциативи Рубіжанського міського центру зайнятості відбулася нарада з питання активізації діяльності з реалізації державних гарантій для осіб з інвалідністю.

У нараді прийняли участь директор Рубіжанського МЦЗ- Арцев Ю.М., начальник УПСЗН – Ковтун Н.П., заступник директора Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів – Чибрісова Н.В., директор ПОГ «Рубіжанське УВП №1 УТОС» - Чесебієв А.П., голова громадської організації «Правозахисний рух в підтримку прав біженців та відновлення демократичного Донбасу» - Данильченко М.О.

Під час наради заслухано інформацію Арцева Ю.М. щодо працевлаштування та співпрацю з керівництвом міських підприємств, які активно беруть участь у працевлаштуванні осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Велику зацікавленість визвала інформація директора ПОГ «Рубіжанське УВП №1 УТОС», яке є другим по чисельності та обсягах виробництва у нашій країні, про тісну співпрацю та участь у виробництві з Рубіжанським картонно-тарним комбінатом.

З питаннями взаємодії Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів виступила заступник директора Чибрісова Н.В., яка поінформувала  учасників наради про поточні проблеми роботи Фонду та ознайомила з напрацьованими пропозиціями щодо внесення змін до чинного законодавства України з метою більш ефективного вирішення питань працевлаштування цієї категорії громадян.

За результатами наради підведено підсумки з метою більш ширшої взаємодії у вирішенні непростих, але дуже важливих завдань.

 

Директор  

Ю.М.Арцев   


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 944
візитів всього: 586345