Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Ощадбанк не працює на окупованих територіях і спільно з Луганською ОДА вирішує проблеми вимушених переселенців
3 лютого 2015 року 15:08

 

   Після того, як Ощадбанк у листопаді минулого року перевів своє Луганське обласне управління в м. Сєвєродонецьк, банк і Луганська обласна державна адміністрація почали системну співпрацю. У фокусі – вирішення проблем вимушених переселенців.
  — На окупованих територіях Ощадбанк не працює, — зазначив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. — Банк спрацював чітко і оперативно. Після рішення вищого керівництва держави Ощадбанк перевів у листопаді минулого року всі свої відділення на контрольовану Україною територію і в стислі терміни створив умови для роботи з місцевим населенням та вимушеними переселенцями. Найближчим часом буде розширена мережа банкоматів Ощадбанку та здійснені інші кроки, які допоможуть нашим людям.
   Зокрема, Луганське обласне управління Ощадбанку в Сєвєродонецьку працює в посиленому режимі. У Контакт-центрі створено окрему лінію для дзвінків з Донецької та Луганської областей і втричі збільшено його пропускну спроможність. На місці люди отримують інформацію про те, яким чином можна пройти процедуру перереєстрації особистих рахунків, і отримати пенсії та інші соціальні виплати.
   Крім того, Ощадбанком було прийнято рішення до завершення антитерористичної операції або воєнних дій на території України не нараховувати неустойку (пеню та/або штрафи) позичальникам – фізичним особам за кредитними договорами, які було укладено Луганськими і Донецькими обласними управліннями та підпорядкованими їм відділеннями.
  Скасування (списання) неустойки зазначеним позичальникам банк здійснює самостійно, без необхідності звернення клієнтів.
 
Інформація надана Луганською ОДА

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 8607
візитів всього: 602774