Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Бережіть собори душ ваших
27 січня 2015 року 11:30

 

    23 січня в Рубіжанському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбувся захід на честь Дня Соборності та Свободи України.  На нього були запрошені  сім`ї міста,   які  допомагають фахівцям центру в організації соціальної роботи з населенням, зокрема  залучаються до проведення різноманітних заходів та  благодійних акцій,  здійснюють волонтерську діяльність.         
    У заході  взяли  участь секретар Рубіжанської міської ради Мухтаров Д.Х.,  позаштатний радник губернатора Луганської області Денищенко Д.В,  начальник відділу організаційної роботи Голенач Я.О.
     Вітаючи всіх зі святом Дмитро Хайдарович зазначив, що в нашому  місті   багато небайдужих людей,   яких турбує доля Рубіжного та України.   Висловив надію, що  влада та  громада будуть спільно вирішувати існуючі проблеми,  побажав усім присутнім миру, добробуту, щастя.  За активну громадську позицію та суспільно корисну працю  секретар Рубіжанської міської ради Мухтаров Д.Х.   нагородив подарунками 25  сімей та 5 дітей-волонтерів.
     Спеціалісти центральної міської бібліотеки  підготували літературну композицію про факти виникнення та розвитку цього державного свята, починаючи з 22 січня 1919 року, коли у Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.  У формі казки розповіли про головні українські символи.
      На співучій нашій мові пролунали вірші рубіжанських поетів А. Павленко, З. Мірошниченко, назви яких  «Схід України», «Моя Україна», «Незалежність» свідчать про любов до рідного краю.       
    Другу частину заходу його ведуча Ірина Брігідєр присвятила дітям. Зазвичай діти більш патріотично настроєні, ніж дорослі. Народившись в України, вони не знають іншої держави. Для них Батьківщина – це дійсно Україна.    Хлопці та дівчатка зробили виставку малюнків, в якій відобразили своє уявлення про День Соборності,  активно відповідали на питання вікторини стосовно історії,  географії, державного устрою  нашої країни,  згадали  народні прислів`я та приказки.    Альбіна Голенач та Сніжана Пітаєва виконали українські пісні. 
     У відомого українського письменника  Олеся Гончара є символічний вислів    «Бережіть собори душ ваших –  людяність і свободу», Дійсно, щоб досягти ліпшого майбутнього, треба зберегти кращі риси,   притаманні українському народові:  щирість,   чуйність,  прагнення до свободи. 
          
                                                                         С.Семиволос,                                                                                      
                                                                         директор РМЦСССДМ   

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 8011
візитів всього: 601445