Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!
26 січня 2015 року 16:08

 

   День 22 січня 1919 р. ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
   22 січня 2015 року на площі біля міської ради відбулося урочисте дійство, присвячене Дню соборності України.  Крім небайдужих жителів нашого міста, на свято Дня соборності України прийшли представники політичних партій, громадськості, організацій та підприємств, учнівської та студентської молоді, ЗМІ. Разом з народом і секретар Рубіжанської міської ради Дмитро Мухтаров, і позаштатний радник голови Луганської обласної державної адміністрації голова громадської організації "Трибун" Денис Денищенко. 
   Ведуча ознайомила присутніх з історією свята, акцентуючи увагу на його важливості, і оголосила дійство відкритим. Урочисто прозвучав Державний Гімн України і зі словами вітання до присутніх звернувся Дмитро Мухтаров: "Сьогодні - велике свято - свято соборності і свободи. Воно повинно бути в душі і серці кожного із нас. Сьогодні найкращі сини нашої Батьківщини віддають своє життя за нашу свободу і честь на 29-му блокпості.
   Ми гідні бути вільними, тому що народ, який помирає за свою свободу - це велика нація. У нас є прекрасне майбутнє. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можна досягти величної мети - побудови економічно й духовно багатої, вільної і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Хай живе наша Батьківщина! Слава Україні!" Дмитро Хайдарович побажав рубіжанам миру, добра, тепла і всього найкращого.
   Соборність - це єдність, згуртованість. І сьогодні, як ніколи, нам своїми вчинками треба доводити усій світовій спільноті, що територіальна цілісність, соборність України скріплені кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатимуться непорушними.
   Урочисто і емоційно прозвучав виступ Дениса Денищенка, який наголосив, що в нашій країні ведеться не антитерористична операція, а йде справжнісінька війна, на якій гинуть ні в чому не винні люди. Але незважаючи ні на що, ми переможемо, і Україна стане великою державою.
В завершення свого виступу Денис Вікторович закликав присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих у цій підлій війні.
В німій тиші, де здавалося було чути лише серцебиття кожного присутнього, застигли вдячні рубіжани в хвилині мовчання.
   Від молодого покоління соборної України своїми думками та почуттями поділилась учениця 11 класу загальноосвітньої школи №10 Мирослава Косюк. Після цього естафета поздоровлень була передана до рук ведучих Євгена Гавви та Виталіни Солодкої. Звучали віршовані рядки, в яких прославлялась ненька Україна, патріотичні пісні у виконанні Марії Долгодушевої та Альбіни Голенач.
   Завершальним акордом свята стала акція "Одна єдина соборна Україна", яка в цей день проводилась у всіх містах і містечках нашої Батьківщини: у Києві та Львові, Харкові і Дніпропетровську, Херсоні та Запоріжжі, Краматорську і Слов'янську, Сєвєродонецьку і Старобільску та інших.
   Учасники акції писали свої побажання на маленьких стрічках блакитного та жовтого кольорів і зв'язували їх в одну велику Стрічку Єдності, котру передадуть до Києва. З цих стрічок сформується загальноукраїнська Стрічка Єдності.
   Ведучі запросили присутніх до участі в акції. Спокійно й організовано делегації виносили свої стрічки і з допомогою волонтерів зв'язували їх воєдино. За попередніми даними довжина рубіжанської Стрічки Єдності склала 300 метрів.
   І знову на імпровізовану сцену був запрошений голова ГО "Трибун" Денис Денищенко. Ведучі попрохали його передати  нашу стрічку в оргкомітет акції до міста Київ.
   Захід, що пройшов на єдиному подиху, залишив в серцях присутніх незламну віру в нашу перемогу, в єдність і незалежність Батьківщини.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1034
візитів всього: 585052