Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«МИР РУКАМИ ДІТЕЙ»
26 грудня 2014 року 10:52

 

    Саме під такою назвою, 24 грудня у міському Палаці культури відбувся благодійний ярмарок дитячих робіт hand made. На відкритті заходу були присутні поважні гості: Денищенко Д.В., позаштатний радник губернатора області, Яковлев В.А., координатор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, Голенач Я.О., начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Рубіжанської міської ради.
    У зв’язку з проведенням АТО залишається складна громадсько-політична ситуація як у нашому регіоні, так і у нашому місті. Багато людей, які були змушені залишити свої домівки, переїхали до Рубіжного.
   Педагоги Рубіжанської міської станції юних натуралістів приділяють багато уваги всім вихованцям, розповідають про зусилля держави щодо відновлення миру і порядку в країні.
   Але особливої уваги потребують діти, які переїхали до нашого міста із зони бойових дій. Ці діти потребують захисту та підтримки, у багатьох із них не дитячі погляди на життя, вони мають добре серце, толерантні і готові допомагати іншим, бо самі знають, що таке обстріли, голод.
   Так, вихованці гуртка СЮН «Народна творчість» (кер. Ласман З.Г.) Данелія Діана, Єрмолова Дарина, Шпотя Анастасія запропонували організувати і провести благодійну акцію – передноворічний ярмарок-розпродаж поробок, які вони виготовляли на заняттях гуртка, а зароблені кошти направити на допомогу тим, хто їх більш потребує. Назвали акцію «Мир руками дітей».
   Ініціативу цих дітей підтримали вихованці інших гуртків СЮН, а згодом до цього заходу долучилися  учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів міста. 
     Акція тривала з 12-ї години, виручені кошти, а це 4117 гривень, були передані волонтерській організації нашого міста для закупівлі ліків.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1781
візитів всього: 585107