Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Прийняте рішення про недоцільність передачі послуг з обслуговування внутрішньо будинкових мереж до завершення опалювального сезону
11 грудня 2014 року 17:15

 

    9 грудня під керівництвом секретаря міської ради Дмитра Мухтарова відбулася нарада щодо питання передачі послуг обслуговування внутрішньо будинкових мереж (ВБО) з КП «Рубіжанське ВУВКГ» і  КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» до складу послуг на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП «Житловий сервіс» та ПП «Ромалекс».
   В ході обговорення було прийняте рішення, що не доцільно проводити передачу послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж централізованого холодного водопостачання та водовідведення і мереж опалення в житлових багатоквартирних будинках до завершення опалювального сезону.
   10 грудня під головуванням заступника міського голови Павла Подхватіліна відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії  було розглянуте питання щодо припинення договірних відносин КП «Рубіжанське ВУ ВКГ» з КП «Житловий сервіс» та  ПП «Ромалекс» і КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» з КП "Житловий сервіс" та   ПП «Ромалекс» з надання послуги по обслуговуванню внутрішніх будинкових мереж.
    За результатами обговорення вищевикладеного питання, комісією було прийняте рішення перенести розгляд цього питання на квітень 2015 р. (кінець опалювального періоду) у разі готовності КП «Житловий сервіс» та ПП «Ромалекс» надавати послугу з обслуговування внутрішніх будинкових мереж.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1821
візитів всього: 585108