Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До дня Конституції
30 червня 2011 року 18:16

28 червня наша держава відзначила 15-у річницю прийняття Основного Закону України.  Конституція закріпила правові основи незалежної України, її територіальну цілісність, визначила права та обов’язки громадянина.
   25 червня в фойє Рубіжанської міської ради була розміщена виставка з історії становлення Конституції України, яку підготували  співробітники КУ «Міський музей», а у залі засідань працівники міської центральної бібліотеки презентували книжкову виставку, присвячену цій видатній події. Цього ж дня відбувся урочистий захід з нагоди свята, у якому взяли участь депутати обласної та міської рад, члени виконкому, представники ГО і політичних партій, творчих спілок і ЗМІ.
   Після вітальних слів ведучих  до присутніх звернувся міський голова Костянтин Козюберда, який наголосив на головній ролі Основного Закону в становленні української державності та зміцненні демократичних засад.
   Перед учасниками заходу виступила  депутат міської ради Галина Жигаліна. Вона детально зупинилася  на дошкільній освіті: вихованню у маленьких громадян моральних цінностей, формуванню в них здатності реалізовувати власне покликання, особистої відповідальності.
   За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та з нагоди 15-ї річниці Конституції України від імені Луганської обласної ради і обласної державної адміністрації Костянтин Козюберда вручив Почесну грамоту начальнику зміни фірми «Промінвест-Пластік» Валентині Бєлік.
   Урочистий обряд посвячення у громадянство –  вручення паспортів  чотирьом юним рубіжанам провели депутат міської ради Ірина Коваленко та представник міського відділу внутрішніх справ начальник паспортного столу Катерина Павлова. 25 червня паспорт громадянина України одержали Дмитро Криштопа, Анастасія Попович, Олексій Хохлов, Ірина Щира. На пам’ять про цю значну подію юні громадяни отримали вітальний лист від Рубіжанської міської ради. Юнаків та дівчат, з отриманням документу, привітали від батьків Олена Криштопа та начальник паспортного столу Рубіжанського відділу внутрішніх справ Катерина Павлова.
   Всі присутні дружно  аплодували  поетам літературного об’єднання «Райдуга», які читали вірші, присвячені Батьківщині та рідному місту, а також задушевній пісні у виконанні ансамблю “Журавка” під керівництвом поета і композитора Володимира Кірічека. До речі, Володимир Андріянович нещодавно відсвяткував свій семидесятий день народження. З нагоди славного ювілею його привітав міський голова Костянтин Козюберда.
   На завершення зібрання прозвучав  Гімн України.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1304
візитів всього: 581752