Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулася зустріч з представниками ресторанного бізнесу
5 грудня 2014 року 10:06

 

   3 грудня у виконавчому  комітеті Рубіжанської міської ради під керівництвом  заступника міського голови Тарабановського М.М., була проведена зустріч з  представниками ресторанного бізнесу. Мета заходу - робота цілодобових розважальних закладів на території міста, де  дозволена реалізація алкогольних напоїв. 
    В зустрічі взяв участь заступник начальника Рубіжанського МВ УМВС Козюменський А.В.,  який повідомив про те, що стан оперативної обстановки на контрольованій території Луганської області, а також в місті, залишається складним. Проведений УМВС України у Луганській області аналіз свідчить, що вкрай негативно на стан криміногенної  ситуації в населених пунктах впливає те, що більшість розважальних закладів  працює в цілодобовому режимі. 
    У ході обговорення підприємцям було запропоновано переглянути  режим роботи  своїх  закладів  до 23 години. Більшість учасників зустрічі з порозумінням поставились до існуючої проблеми та погодились  додержуватися запропонованого графіку роботи розважального закладу. 
 
Відділ торгівлі торгівлі, побутового обслуговування
та захисту прав споживачів управління економіки

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 5
візитів сьогодні: 928
візитів всього: 586343