Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
УПСЗН інформує. ДО УВАГИ внутрішньо переміщених осіб!
27 листопада 2014 року 09:36

 

На засіданні Уряду прийнято постанову від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

Призначення та продовження виплати пенсій(щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509

Звертаємо увагу  на те, що соціальні виплати, які були призначені або продовжені переселенцям до набрання чинності постановою, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 року довідки про взяття на облік.

Для отримання довідки про взяття на облік необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення (вул. Руденка, 7). З метою уникнення черг  прийом громадян здійснюється по талонам, які можна отримати в кабінеті № 5 управління або за телефоном 6 32 47 записатися на прийом у зручний час.

Н. Ковтун, начальник УПСЗН

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 951
візитів всього: 586346