Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
РУБІЖНЕ ВІДЗНАЧИЛО ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
24 листопада 2014 року 13:17

 

   Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року  «День Гідності та Свободи України» ми відзначаємо 21 листопада. Основним  приводом запровадження цього свята в наше життя стали відомі події однорічної давнини: 21 листопада 2013року почалася Революція Гідності, яка назавжди змінила хід історії України. 
  21 листопада у Рубіжному відбулися заходи, присвячені  Дню  Гідності та Свободи. На околиці Рубіжного, по дорозі на Лисичанськ біля пам’ятного знаку «Загиблим військовим» вперше пройшов захід пам’яті загиблих вояків тридцятої механізованої бригади, які 22 травня 2014 року загинули, мужньо захищаючи територіальну цілісність України. Пам'ятник встановили земляки з Новоград-Волинська (Рівненськая область).  Представники органів місцевої влади і громадськості, а також військовослужбовці звідного батальйону міліції «Житомир» зібралися щоб вшанували пам'ять загиблих героїв.
  Секретар міської ради Дмитро Мухтаров і радник голови Луганської обласної державної адміністрації Денис Денищенко від міської громади  поклали квіти до підніжжя пам’ятника і попросили пробачення за те, що не зуміли зберегти життя молодих хлопців.  Денис Денищенко додав: «Я  знаю, що пам'ять про хлопців, які загинули тут, ніколи не буде забута мешканцями Рубіжного. Найголовніше – я упевнений, що на Донбас прийде мир, і прийде він лише з Україною, з нашою українською армією, з батальйонами Національної гвардії – з патріотами нашої держави. Слава Україні!».
    Після завершення заходу всі присутні заспівали Гімн України і помолилися за те, щоб війна швидше закінчилася… 
   По всіх школах міста пройшли виховні години та святкові лінійки. Вони носили різні назви, але тема була одна – «Україна – територія гідності і свободи», відповідно всі були присвячені патріотичному вихованню підростаючого покоління.
   У цей день у міському палаці культури проходила інтелектуальна гра «Люби і знай свій край», яка була організована працівниками Палацу культури, відділом молоді та спорту  та управлінням освіти міськради.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1595
візитів всього: 585105