Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В міському музеї відбувся «круглий стіл»
28 жовтня 2014 року 10:30

 

23 жовтня о 13.00 в міському музеї було презентовано експозицію та проведено «круглий стіл»  за участю  представників освіти, тема якого  - організація проведення спільної роботи в межах «Музейної педагогіки», як галузі культурно-освітньої спільної діяльності, з вивчення  історії краю, держави та нашого міста.
 За «круглим столом» розглядалися такі питання:
- заходи, пов’язані  з патріотичним вихованням, вивчення історії, присвячений 70-річчу визволення України від фашистських загарбників
- музейна педагогіка, як галузь культурно - освітньої  діяльності
- планування роботи музею, освіти, дитячої школи мистецтв, музейної роботи  з учнівською молоддю. Зустріч була змістовною, наповненою. У роботі стола прийняли участь представники відділу  освіти – завідуюча методкабінетом Управління освіти рубіжанської міської ради Л.Замора, методист Л.Левицька, керівник методичного об’єднання  вчителів історії І.Е.Петросян,   директор ЦТКСЄУМ О.В. Тарасенко,  заступники директорів з виховної роботи: О.П. Мацегора (ЗОШ №8),  С.С. Оніщенко (СШ № 7), Н.П.Примєрова  (ЗОШ №6), О.М.Левандовька (СШ №2).  З доповідями виступили вчителі історії , керівники музеїв і музейних кімнат: В.М.Воронцов(ЗШ №6), О.В.Литвинова (ЗШ №8), Д.В.Ємчук (ЗШ №2), О.В.Тарасенко директор ЦТКСЄУМ. План сумісної роботи запропонувала  директор ДШМ О.А.Ганшина. З доповідями виступили співробітники КЗ «Міський музей». Старикова О.М, науковий співробітник  музею презентувала мультимедійну експозицію «Україна не відома» лекції якої розраховано на весь період навчального року. Доповідь  за попередній навчальний рік з відвідування музею його експозицій та виставок, майстер класів, пленерів зробила завідувач виставкою музею С.І.Дарашкевіч.
 Як приклад роботи в напрямку музейної  педагогіки  учитель історії СШ № 7, керівник шкільного музею Т.І.Мартинко  показово провела  музейний урок-семінар по історії України «Наш край в період Другої Світової війни» .
   Директор музею Каут О.А., яка ініціювала таку зустріч і безпосередньо була розробником пересувної тематичної експозиції до 70- річчя визволення України в своєму виступі підкреслила , що тільки в співпраці   можливо досягнути  мети -   завдяки музейному середовищу виховувати зацікавленість учнів до минулого, шани до ветеранів. Також Ольга Олексіївна  передала електронну версію експозиції всім присутнім, для використання її в навчальних закладах.
   «Круглий стіл» досяг основної мети – продовження плідної співпраці освітян та музейників  у галузі музейної педагогіки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 3389
візитів всього: 585829