Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Про виплату заробітної плати на підприємствах міста Рубіжне
24 вересня 2014 року 15:05

 

Станом на 01 вересня 2014 року сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах м. Рубіжне дорівнювала 1173,8 тис. грн., що на 414,7 тис. грн.  більше суми боргу минулого місяця.

Зростання заборгованості пояснюється несвоєчасною виплатою заробітної плати в Станції швидкої медичної допомоги та Рубіжанському МВГУМВС України в Луганській обл.

3 вересня 2014 на засіданні робочої групи з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення, погашення заборгованості із заробітної плати, податків та інших обов’язкових платежів під головуванням заступника міського голови Тарабановського М. М. розглядалося питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам КП «Житловий сервіс» і ПМП «Прометей». За результатами засідання члени робочої групи надали доручення директору КП «Житловий сервіс» Моісеєву В. С. всі кошти, що надходять на розрахункові рахунки підприємства, спрямовувати тільки на погашення існуючої заборгованості із заробітної плати. Директору ПМП «Прометей» Акчебашу А. В. доручено розробити графік погашення заборгованості із заробітної плати.

Протягом вересня загальна сума заборгованості зменшилася на 543,0 тис. грн., або на 46,3 % за рахунок часткової виплати заробітної плати працівникам КП «Житловий сервіс» і ПМП «Прометей» та виплати заборгованості із заробітної плати працівникам Станції швидкої медичної допомоги у повному обсязі.

Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам міста залишається на контролі робочої групи з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення, погашення заборгованості із заробітної плати, податків та інших обов’язкових платежів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1781
візитів всього: 592206