Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
НОВИНИ КУЛЬТУРИ. «З КРАЇНИ В УКРАЇНУ»
22 вересня 2014 року 16:55

 

   19 вересня на площі Леніна, у Рубіжному пройшов унікальний культурно-просвітницький фестиваль  «Із країни в Україну, який започаткований за ініціативою ТОВ «42 Agency», українських активістів, музикантів та небайдужих патріотів нашої країни.  
   Мета проекту - показати і довести людям, що схід України не один, а разом з усією країною, що схід, захід, і центр – це все частини великою української родини. 
   Волонтери з різних куточків України зібралися для того щоб віддати частинку себе, подарувати радість дітям та дорослим. 
Вдень на площі розгорнулося наметне містечко… «Майстер – класи і конкурси» для дітей і дорослих, були такі дивовижні, що я і сам долучився до них. Малювання,  плетіння з стрічок, майстрування ляльок, ліплення глечиків з глини та інше і це все безкоштовно спитаєте ви? Звісно, і не тільки безкоштовно, але й з подарунками. Наступна моя зупинка була біля «Вільної бібліотеки» де кожен міг взяти собі будь яку книжку на вибір та розповісти вірші. Найбільшу увагу дорослих привернула до себе «Фотовиставка», на якій були представлені найкращі фотографії з усієї України.
   З кожною годиною на площі все більше і більше людей, які прикуті до наметового містечка, а в той час біля входу у Палац культури розгорнулося серце фестивалю - величезна сцена. «Добрий ранок Україно, все що є в моїм житті, прокидайся Україно час вставати, час знайти…» саме з цієї пісні відомого гурту «Нумер 482-Купуй Українське» розпочався концерт з відомими піснями різних рок-груп, захоплюючими віршами, та вибуховими емоціями. Цей вечір, такий емоційний та незабутній, здається закінчився, але ні, на черзі були фільми під відкритим небом.
   - День в день  виснаженими ми лягаємо спати, і молимося за те, щоб наша люба ненька Україна пережила ці нещасливі для неї часи і щоб схід, нарешті зрозумів, що ми не вороги, а звичайні люди, які просто живуть в іншій частині України. (гурт «Нумер 482-Купуй Українське»)   
Після таких слів важно не замислитися за що саме нам досталася така доля…
Можна вибрать друга і по духу брата, 
Та не можна рідну матір вибирати.
Можеш вибирати друзів і дружину, 
Вибрати не можна тільки Батьківщину. 
 
За матеріалами газети "Рубіжанські новини"

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1933
візитів всього: 592232