Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Місто Рубіжне відсвяткувало 34-й День сім'ї
18 вересня 2014 року 17:20

 

   13 вересня, Рубіжани святкували День сім'ї - очікуваний і  приємний. 
   В цьому році не було гучних заходів, феєрверків, концертів, але була допомога. Допомога, яка зараз потрібна тисячам українських сімей. З самого ранку у сквері за кінотеатром «Юність» відбулася розважальна програма для дітей, яку готували колективи Палацу культури. Вся увага була прикута тільки до одного слова «МИР».
   Всі дитячі садки міста приготували пироги та торти, приймаючи участь в акції - «Такі пироги». Вона  була направлена на допомогу біженцям із зони АТО. Кожна людина, кинувши гроші у скриньку, брала солодощі, тим самим роблячи свій внесок у допомогу біженцям. Весь процес пильно спостерігали працівники міськради, які після закінчення акція оголосили кількість зібраних коштів.  
   Всього за 13 вересня ми спільними зусиллями міста назбирали: 9196гривень 95 копійок. На цьому ми не збираємося закінчувати збір коштів,наша  акція буде діяти весь вересень.
   На цьому заходи не закінчились. Для кожного бажаючого працювала розважальна зупинка «Караоке», у якій будь хто, будь якого віку, міг прийняти участь і виграти головний приз: «Лебедя миру». На протязі цілого дня кожен бажаючий міг подивитися або купити патріотичні картини та вишиванки на виставці «Місто Миру».
   У цьому році День сім'ї  був не таким гучним як торік, але мабуть, це перший насправді родинний день, коли ми всі зрозуміли, що ми родини. А родину не треба ділити!
 
По матеріалам газети "Рубіжанські новини" 

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів:
візитів сьогодні: 1118
візитів всього: 586453