Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжне день 23-ї річниці Незалежності України відсвяткувало урочисто і патріотично
26 серпня 2014 року 17:44

 

     24 серпня  у сквері біля Рубіжанської міськради пройшли урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Незалежності України. 23 роки тому цей день для нас став знаменним. І з цього часу ми, українці, відзначаємо його на державному рівні. Річницю Незалежності України святкують у кожному селі, селищі та місті. Рубіжне день 23-ї річниці Незалежності України відсвяткувало як ніколи, урочисто і патріотично.
     Програма свята була насиченою і цікавою. З 15.30 на площі Леніна відбулися показові виступи автомодельного і авіамодельного гуртків Рубіжанської міської станції юних техніків. Чимало рубіжна різного віку  із захватом спостерігали за ширяючими під небесами літаками. Маленьких рубіжан о 16.30 чекала театралізована концертно-ігрова программа. Співробітники  Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом (директор Набока Т.С.) проводили конкурси, вікторини, між якими виступали учасники дитячого вокально-хореографічного ансамблю "Вітамін". Мешканці міста із задоволенням  підтримували конкурсантів і артистів дружними оплесками. А ще, дітлахи і їх батьки мали можливість разом із народним самодіяльним майстром Луганщини, художницею Світланою Бондар малювати загальну картину, мандрувати туристичним майданчиком «Шляхами козацької слави», і  насолоджуватися солодощами.  Цікавим став і той факт, що багато людей які були присутніми на урочистих заходах поєднували національний одяг із сучасним, використовували синьо-жовті стрічки, створюючи неповторний власний стиль.
      Велика і барвиста тематична виїзна виставка під єдиною назвою «З красою радість обнялася» розвернулася на всій території скверу. У виставці взяли участь: майстри декоративно-ужиткового мистецтва і художники міста, учні та викладачі РМ ДШМ, ярмарок. Розгорнулась і цікава книжкова виставка Центральної бібліотечної системи. Головною метою всієї  виставки стало об'єднання творчої еліти міста, позитивний настрій людей в святкові дні головного свята Держави Дня Незалежності України. На  урочистому відкритті виставки директор КЗ «Міський музей» Ольга Каут звернулася до всіх присутніх зі словами вдячності  зазначив, що кожний народ виводить своє буття зі своєї духовної філософії та культури. Для нас найріднішим в Україні є наш край – Слобожанщина,слобідська Україна,наше рідне місто Рубіжне.
 - На щастя ми не пропали. Навіть наше число засвідчує нашу старожитність та незнищеність, - сказала директор музею.
По матеріалам газети "Рубіжанські новини"

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 927
візитів всього: 585046