Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Михайло Болотських: Передумов для соціальної напруги на Луганщині немає.
1 квітня 2014 року 10:33

 

Голова Луганської облдержадміністрації Михайло Болотських вважає, що на сьогоднішній день передумов для соціальної напруги на Луганщині немає, оскільки бюджетні виплати здійснюються відповідно до графіка, а інші проблемні питання вирішуються в робочому порядку. Про це голова облдержадміністрації сказав під час апаратної наради 31 березня.

«На сьогодні серйозних передумов для соціальної напруги на Луганщині немає: заробітна плата працівникам бюджетної сфери, а також соціальні та пенсійні виплати відбуваються за графіком», – розповів він.

Крім того, вирішено питання погашення заборгованості із заробітної плати працівників КП «Алчевськпастранс» (станом на 27 березня перераховано 2 млн. грн.) та краснодонського тролейбусного управління (470 тис. грн.).

Також зрушило з місця вирішення питання з шахтою «Марія Глибока»: вже є наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо повернення підприємства у державну власність. «Проблему, яка тягнулася півроку і яка безпосередньо стосувалася долі 800 робітників цієї шахти, ми вирішили за два тижні. Це ще раз доводить, що можна вирішити будь-яке питання, якщо ним займатися предметно», – вважає Михайло Болотських.

Наразі обласна та місцева влада підводять підсумки опалювального сезону на Луганщині і водночас ставлять завдання з підготовки до наступного опалювального сезону. Також на апаратній нараді обговорювалися питання весняно-польових робіт і підготовки до літньої оздоровчої кампанії.

Особлива увага приділяється питанню забезпечення військових частин, розташованих на території Луганської області поблизу російсько-українського кордону. «Очільник кожної території нашої області, на якій розташована військова частина або прикордонний загін, повинен відвідати місце дислокації вояків та особисто проконтролювати, щоб їхні потреби були забезпечені», – заявив Михайло Болотських.

«Ми вирішуємо абсолютно робочі питання, які стосуються добробуту і стабільного життєзабезпечення наших мешканців, незважаючи на те, що окремі політичні сили намагаються штучно створити соціальну напругу. Основним завданням влади на місцях, як і раніше, залишається стабілізація соціально-політичної обстановки в області», – підкреслив на завершення голова облдержадміністрації.

Сайт Луганской облгосадминистрации


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 924
візитів всього: 586342