Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До Дня захисту дітей
13 червня 2011 року 15:39

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

   У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.
Рубіжанський міський центр зайнятості  також залучився до святкування  Дня захисту дітей.
Гостями ЦЗ були учні 7-8 класів, вихованці  пришкільних таборів. Зустріч почалася з  екскурсії по центру зайнятості. Діти змогли познайомитися з спеціалістами ЦЗ та їх функціональними обов’язками.
   Потім в  цікавій, пізнавальній та ігровій формі учні продовжували знайомство зі світом професій та  його вимогами; демонструвалися відеоролики Центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді щодо захисту прав дитини.
   Заступник директора центру зайнятості  Гладкова Наталія Анатоліївна  презентувала Профорієнтаційний  щоденник школяра.
Ми закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1298
візитів всього: 581752