Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Новини
2010201120122013201420152016201720182019202020212022
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
8 травня 2019 року 15:53
Уважаемые ветераны! Дорогие земляки!

От имени  городского совета, его исполнительного комитета поздравляю вас с Днем памяти и примирения и 74-й годовщиной победы над фашизмом во Второй мировой войне!

Обращаясь к ветеранам, хочу сказать что Вы — герои-победители и всегда будете служить для всех нас примером. Мы будем воспитывать на вашем подвиге молодежь, передавая память о нем из поколения в поколение.

В этот всенародный праздник воинской Славы и гражданского Мужества, я желаю дорогим ветеранам и всем рубежанам мира, здоровья, счастья, уверенности в завтрашнем дне! Добра и благополучия вашим семьям, дорогие земляки!

Городской голова С. Хортив

8 травня 2019 року 15:46

7 травня 2019 року до Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся виховний літературно-музичний захід «Ми живемо на вулицях героїв».

На захід до тематично прикрашеного фойє завітали вихованці гуртків КПР «Юний шахіст» (кер. В.Іванович), «Happy-English» (кер. Н. Бережна), «Хоббі-Бум» (кер. Ю. Кулик), «ВІТамін» (кер. І. Бахмет та О. Ханенко) та «Природний мікс» (кер. В. Конюхова). Хлопці та дівчата пригадали грізні роки війни, вшанували пам'ять загиблих героїв, вклонилися живим.

8 травня 2019 року 15:31
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА ЗА ПЕРІОД (з 02.05.2019 р. по 08.05.2019 р.)

В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 4243,6 тис. грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 3721,2 тис. грн., єдиний податок – 315,5 тис. грн., плата за землю – 45,6 тис. грн., інші доходи – 161,3 тис. грн. Дотації – 589,8 тис. грн., субвенції – 10657,1 тис. грн.

читати далі>>>

8 травня 2019 року 15:29
ДЕНЬ ПАМ,ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня Міський музей  гостинно розчинив  двері  для відвідувачів у День пам’яті та примирення. У цей день до стаціонарного залу «Переможці» гостинно завітами містяни усіх поколінь – від  вихованців дитячих садочків , учнів шкіл та  інтернатів до дорослого населення Рубіжного.

На першому поверсі музею розташувалася тимчасова тематична виставка « Рубіжани – Герої Радянського Союзу» ,  де йде розповідь про 10-ох Героїв, якими пишається Рубіжне. Ця виставка посяде гідне місто  на святі Дня Перемоги.

читати далі>>>

8 травня 2019 року 15:25
Акція «Війна не має забуття»

Напередодні Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом в у Другій світовій війні 6 травня 2019 року в МКУ «Палац культури» був проведений майстер-клас з виготовлення листівок з червоними маками як символу пам'яті всіх жертв військових і цивільних збройних конфліктів. З 2014 року національним символом пам’яті українців, загиблих у Другій світовій війні, є європейський та традиційний український знак – червоний мак. Акція «Війна не має забуття» була проведена з метою залучення уваги до вшанування пам'яті всіх жертв Другої світової війни.

читати далі>>>

 

8 травня 2019 року 13:13

С наступлением теплой и благоприятной погоды началась активная подготовка социальных объектов градообразующего научно-производственного предприятия «Заря» к открытию. Уже совсем скоро в Рубежном, в рекреационной зоне берега озера Песочное, начнется новый сезон.

«Предприятие продолжает развивать социальные объекты. Из года в год мы стараемся улучшать их инфраструктуру, делать ее более комфортной для работников предприятия, членов их семей, жителей и гостей города. Сегодня рекреационная зона пользуются большой популярностью у посетителей. По уровню оснащения и безопасности ее можно назвать центром отдыха европейского уровня. Вопрос создания здоровых, благоприятных условий жизни городского населения для НПП «Заря» и в дальнейшем остается приоритетным», – отмечает генеральный директор предприятия Александр Чернецов.
 

8 травня 2019 року 13:09
На крилах образів і фантазій

  З 8 травня по 22 травня 2019 року у фойє 1-го поверху МКУ "Палац культури" проходить виставка образотворчого мистецтва "На крилах образів і фантазій" АРТ- iзостудії "Радуга".

Учні студії на чолі з директором-педагогом Масловою Вікторією Вікторівною представили більше 130-ти барвистих і оригінальних художніх робіт різноманітної тематики. До складу цієї чудової експозиції входять роботи в чотирьох вікових категоріях: 6-10 років, 10-14 років, 14-19 років, 19 років і доросліше.

Ласкаво просимо на виставку!

читати далі>>>
 

8 травня 2019 року 13:08
«Весняна палітра Рубіжного -2019»

3 травня 2019 р. на базі КЗ «Міський музей» пройшов VІІІ регіональний відкритий конкурс пленерного живопису «Весняна палітра Рубіжного». Організатори Конкурсу: Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Луганської області; Комунальний заклад «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Рубіжанської міської ради Луганської області; Управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області. 

читати далі>>>

8 травня 2019 року 13:06
«Голуб миру»

6 травня 2019 року на відділенні образотворчого мистецтва КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» відбулася акція «Голуб миру» до свята Дня Перемоги.

Учні 4-го та 5-го класів прийняли участь у розробці символічного панно, на якому залишали яскраві відбитки своїх долоньок та паперових голубів, як символ миру, чистоти та добра. На голубах діти написали найкращі побажання для себе, своєї родини, країни, і взагалі, для всього світу, намагалися  донести  головний  меседж – «Хай панує мир!».

читати далі>>>

8 травня 2019 року 11:22

Война, она и есть война…

                                                                           И по сей день былые ноют раны,

                                                                           И все-таки наденьте ордена!

                                                                           И с праздником Победы, ветераны!

На учете в отделении организации оказания адресной натуральной и денежной помощи состоит 154 ветерана войны. В преддверии праздника Дня Победы, 9 мая представители терцентра совместно  с представителями ЧП «Витал» (Симикова Л.Н.) и Рубежанского отделения Приват Банк (Семеряжко Е.Н.), фирмы «Альтернатива» (Шваб Г.И.) поздравили на дому и вручили подарки инвалидам Великой Отечественной войны и участникам боевых действий. Социальные работники и рабочие отделения соцпомощи на дому посетили, поздравили наших ветеранов с Днем Победы и вручили им подарки к празднику.

8 травня 2019 року 09:54

25 квітня Державний навчальний заклад «Луганський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» запросив журналістів на День відритих дверей.

Гості побачили як облаштувався заклад-переселенець. На чотирьох поверхах будівлі обладнали кабінети для теоретичних уроків та базу для проходження практики, а саме – створили копію супермаркету та окремий магазин продовольчих товарів. Саме тут опановують нову професію майбутні продавці й касири.

8 травня 2019 року 08:55

7 мая, в канун праздника, в клубе ветеранов «Встреча»  КУ «Территориальный центр», было проведено праздничное мероприятие «Детство опаленное войной…»  Здесь встретились люди старшего поколения вспомнить прошлое, своих родных, близких,  вспомнить всех поименно и отметить в кругу друзей 74 годовщину Победы. К сожалению, ряды участников ВОВ редеют.

8 травня 2019 року 08:54
Заходи ЦБС з 23 квітня по 5 травня 2019 року

Увага! Нові книжки!

Дорогі наші юні читачі! Ми поспішаємо поділитися з вами радістю!

Подивіться, які книжки надійшли до нас в бібліотеку! Познайомитися з новинками можна на виставці «Книги поспішають до тебе», яка організована 23 квітня 2019 року в бібліотеці – філії №2.

Наскільки вони чудові! Це і історичні книги про лицарів, і про улюблених хлопчиськами динозаврів, казки, пригоди і багато-багато цікавого.

Приходьте до нас в бібліотеку, приємних вам зустрічей з новими книгами і героями!

читати далі>>>

8 травня 2019 року 08:51
Ювілейний концерт Зразкового ансамбля танцю «Орля» «Нам 55…»

4 травня 2019 року у великому залі Палацу культури відбувся ювілейний концерт Зразкового ансамблю танцю «Орля», керівник Роман Головенко. 

Слова вітання колективу і його керівникові прозвучали з вуст головного фахівця управління культури, національностей і релігій Луганської обласної державної адміністрації Вікторії Сидорчук, начальника відділу культури, молоді і спорту Діани Колодочки. Діана Володимирівна вручила хореографові Роману Головенку і концертмейстерові Людмилі Волянюк Подяки за багаторічну працю, високий професіоналізм і з нагоди 55-річчя створення зразкового ансамблю танцю «Орля».

читати далі>>>

7 травня 2019 року 16:44
07.05.2019. Засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради

 

 

7 травня 2019 року 16:00

Управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на вакантні посади  педагогічних працівників

комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр»

Рубіжанської міської ради Луганської області

Повне найменування: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської  міської ради.( скорочена назва -  КУ  ІРЦ  РМР)

Юридична адреса :   вул.Студентська,  буд.30, м. Рубіжне, Луганська обл.,   93000

Найменування посад:

  •  вчитель-логопед;
  •  вчитель-дефектолог;
  • практичний психолог;
  • вчитель – реабілітолог.
7 травня 2019 року 15:02

Відповідно до затвердженого графіка проведення прямих телефонних «гарячих» ліній на 2019 рік з метою надання дистанційних консультаційних послуг громадянам області у травні 2019 року керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області будуть проведені прямі телефонні «гарячі» лінії  за таким графіком:

7 травня 2019 року 11:48
Підписано розпорядження

Сьогодні, 7 травня 2019 року, міським головою Хортовим С.І. підписано розпорядження №13 «Про скликання позачергової 77 сесії міської ради»

7 травня 2019 року 09:38

З 16 березня на території Луганської області проходять цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».  Задача їх проведення - є викриття  правопорушників, що порушують вимоги законодавства у міграційній сфері.

Так, спільними діями міграційної служби, Національної поліції, Служби безпеки України,  Державної прикордонної служби було проведено ряд профілактичних заходів, щодо виявлення  іноземних громадян, які порушують  міграційне законодавство.

7 травня 2019 року 09:21

Встановлено та затримано особу, яка вчинила особливо тяжкий злочин  в м.  Рубіжне

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт до Рубіжанського міського суду стосовно мешканця міста Рубіжне Луганської області, якого обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення, спрямованого проти життя та здоров’я особи.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин С., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись неподалік автостоянки поблизу кафе «Чердак», у ранковий час доби, на очах перехожих, наніс потерпілому Ш. тілесні ушкодження, які у своїй сукупності мають ознаки тяжких тілесних ушкоджень. Після отримання зазначених тілесних ушкоджень потерпілий Ш. помер в кареті швидкої допомоги під час транспортування останнього до медичного заклад

7 травня 2019 року 08:07
«На «прямому» зв’язку з населенням заступник начальника Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області!

 

11.05.2019 з 10.00 до 12.00 телефоном (06453) 6-36-24 відбудеться прийом мешканців м. Рубіжне та Кремінського району прямою телефонною «гарячою» лінією заступником начальника Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Заховаєвою Іриною Юріївною

Телефони для довідок: - (06453) 6-36-24, (06453) 6-43-76.

7 травня 2019 року 08:03

 

4 мая при поддержке градообразующего предприятия НПП «Заря» в Рубежном состоялось праздничное открытие седьмого сезона в парке семейного отдыха, расположенном в микрорайоне Южный.

Парк, который был открыт в 2012 году при поддержке предприятия и благотворительного фонда «Кришталево джерело», основателями которого являются народные депутаты Юрий Бойко и Юлий Иоффе, посетили сотни рубежан и гостей из разных уголков области.

 

 

7 травня 2019 року 07:59

 

На виконання п.7 постанови КМУ від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» УПСЗН Рубіжанської міської ради повідомляє, що у квітні 2019 року проведено повідомну реєстрацію 1 колективного договору та 4 змін та доповнень до раніше зареєстрованих колективних договорів підприємств, установ та організацій.

 

 

4 травня 2019 року 16:30
Розклад руху автобусів до ст. с. Кудрящівка на 05.05.2019р.

 

Розклад руху автобусів від ст.ї Автовокзал м. Рубіжне до ст. с. Кудрящівка на 05.05.2019р.

 

 

 

Відправлення                         Відправлення                         Відправлення

5-00                                       9-10                                      14-00

6-00                                       10-10                                    16-30

6-30                                       11-10                                    19-30

7-00                                       13-00

 

 

3 травня 2019 року 13:40
АНОНС СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ на 4 травня 2019 року

 

4 травня у спортивному залі КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» (Південна частина міста) відбудеться відкрита першість СК «Зеніт» з боксу, присвячена Дню Перемоги. Початок 13-00. Беруть участь команди міст Сєвєродонецьк, Кремінна, Лисичанськ, Попасна, Щастя, Рубіжне.

читати далі>>>

3 травня 2019 року 13:38
МИКОЛА БАРАННІК СТАВ ЧЕМПІОНОМ ЄВРОПИ З ПАУЕРЛІФТИНГУ В ЧЕХІЇ

 

Микола Баранник, майстер спорту України міжнародного класу, тренер ДЮСШ №1 з пауерліфтінгу, 2 травня 2019 року, виступаючи на Чемпіонаті Європи в місті Плзень (Чехія) у ваговій категорії до 83 кг, підтримав успішний виступ збірної України на Чемпіонаті і став володарем великої золотої медалі (в сумі трьох вправ) з результатом 910 кг.

У присіданні з результатом 352,5 кг і в жимі лежачи (270 кг) рубіжанський спортсмен завоював малі золоті медалі, в тязі (292,5 кг) - бронзовую нагороду.

Ще одна спортсменка, вихованка ДЮСШ №1, майстер спорту України міжнародного класу Наталія Гаргуновська (в даний час навчається і тренується в Харкові) у ваговій категорії до 63 кг серед жінок посіла четверте місце. Спортсменка здобула малу бронзову медаль в присіданні (212,5 кг), срібну в жимі - 125 кг, результат в тязі - 125 кг, Загальна сума - 515 кг, як і у бронзової призерки змагань з Норвегії. Але Наталя залишилася на четвертій позиції європейської табелі про ранги.

читати далі>>>

3 травня 2019 року 11:18

Незаметно пролетел еще один учебный год для слушателей «Университета третьего возраста». Многие из них изучали основы компьютерной грамотности. Мы очень признательны всем волонтерам, которые оказывают услуги людям пожилого возраста. Отрадно отметить, что в ряды волонтеров вливается молодое поколение,  активные и неравнодушные студенты.

3 травня 2019 року 11:16
До уваги суб’єктів господарювання!

Луганська регіональна торгово-промислова палата має намір поінформувати про можливість сприяння суб’єктам господарювання області   у впровадженні системи НАССР, як виробниками харчової продукції, так і операторами ринку.

Натепер палата пропонує виробникам харчової продукції та операторам ринку послуги щодо навчання відповідних спеціалістів та внутрішніх аудиторів для впровадження та контролю робочої системи якості, у тому числі НАССР, на підприємствах, а також іншу практичну допомогу з визначеного питання.

За більш детальною інформацією звертатися до фахівців Луганської регіональної торгово-промислової палати за телефонами: (0645) 70-39-60, моб. (050) 328-22-54 або на електронну пошту: 1ссі508509@gmail.com,      tpp-sev@ukr.net.    

3 травня 2019 року 09:17
Відбудеться засідання виконкому Рубіжанської міськради

 

07.05.2019 о 10.00 в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

З ПОРЯДКОМ ДЕННИМ можна ознайомитися  за цим посиланням

 

 

2 травня 2019 року 16:18
УЧАСТИЕ КП «МУНИЦИПАЛЬНЫЙ СЕРВИС» В ПРОВЕДЕНИИ МЕСЯЧНИКА САНИТАРНОЙ ОЧИСТКИ в Г. РУБЕЖНОЕ

КП «Муниципальный сервис» продолжается проведение работ по вывозу растительного мусора, веток, листьев, с придомовых территорий, домов, находящихся в управлении предприятия. В данное время предприятием завершаются работы по вывозу листьев, веток, с придомовой территории домов – по ул. Короленко, ул. Б. Хмельницького, 72, ул, Студенческой, 33, ул, Менделеева, 8, 6.

читати далі>>>

2 травня 2019 року 15:01

Весна – 1 Мая - День Победы, это так созвучно. Накануне  Майских праздников,  30 апреля, творческая группа ветеранов клуба «Встреча», отделения дневного пребывания,  КУ «Территориальный центр»  посетила  подопечных Кременского областного дома интерната для пожилых людей и инвалидов. От имени администрации терцентра, зав. отделения ДП Белоусова Л.Л. поздравила присутствующих с прошедшим светлым праздником Пасхи и наступающими, вручив куличи, пожелав мирного неба, здоровья, уюта, тепла.  

2 травня 2019 року 14:58
Матеріальне забезпечення застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

19 квітня 2019 року за ініціативою Рубіжанського міського Центру зайнятості населення з метою надання практичної допомоги в роботі, був проведений семінар-навчання з головними бухгалтерами,  відповідаль-ними особами підприємств, установ, організацій  та фізичними особами-підприємцями міста. В спільному заході прийняла участь начальник Рубіжанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області Бусєнкова Марина, яка ознайомила присутніх з порядком отримання матеріального забезпечення з тимчасової втрати працездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

читати далі>>>

2 травня 2019 року 13:11
КУ « Територіальний центр» інформує

  Підопічна   КУ « Територіальний центр» відділення соціальної допомоги вдома Манкевич Марія Іванівна  1 травня  2019 року  відсвяткувала своє 90-річчя. Завідуюча відділенням Хохлова Вікторія Петрівна та соціальний працівник Сокирка Людмила Володимирівна  від щирого серця привітали підопічну з ювілеєм, побажали міцного здоров’я, тепла та добробуту. Марія Іванівна дуже зраділа,  на обличчі  з’явилася посмішка  та вдячність. У свою чергу, розповіла про своє нелегке життя та  зичила здоров’я всім небайдужими людям,  які нею опікуються.   

2 травня 2019 року 10:36
«ПАСХАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК» ЗДОБУЛА АНІТА КОЛЕСНІК

 

Тріумфом збірної України завершився перший день Чемпіонату Європи з пауерліфтингу 28 квітня, який цими днями проходить у чеському місті Плзень. 

У складі збірної України вдало виступила рубіжанська спортсменка, вихованка ДЮСШ №1, студентка РПК Аніта Колеснік. Аніта виборола третє місце у категорії до 57 кг серед дівчат та стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи. В активі вихованки тренера – викладача ДЮСШ №1, заслуженого тренера України Урбана Віктора Миколайовича  малі бронзові нагороди в усіх вправах та результати: у присіданні 145 кг, у жимі 67,5 кг і 142,5 кг у тязі.

читати далі>>>

>>Архів новин


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 69
візитів сьогодні: 8394
візитів всього: 600440