Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Новини
2010201120122013201420152016201720182019202020212022
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 жовтня 2015 року 15:33
Луганська обласна військово-цивільна адміністрація. У зв’язку з подіями у місті Сватовому відбулися тимчасові зміни в маршрутах прямування пасажирських потягів Київ – Лисичанськ – Київ та Харків – Лисичанськ – Харків

 

За повідомленням управління інфраструктури та туризму Луганської облдержадміністрації й керівництва залізничного вокзалу Рубіжного рух пасажирських потягів не відміняється, але змінюється їх маршрут.
     Пасажирський потяг № 531 сполученням «Київ – Лисичанськ» до міста Куп’янська рухатиметься за існуючим розкладом. Далі прямуватиме через залізничні станції населених пунктів Красний Лиман – Попасна – Лисичанськ – Рубіжне.  
     Пасажирські потяги № 410 та № 610 сполученням «Харків – Лисичанськ»  прямуватимуть через залізничні станції населених пунктів Ізюм – Красний Лиман – Попасна – Лисичанськ – Рубіжне. На залізничну станцію  Куп’янська потяги не заходитимуть.
     На залізничних станціях Красного Лиману та Попасної заплановані технічні зупинки з можливістю посадки та висадки пасажирів. Придбання квитків пасажирами на цих станціях буде організовано в самих потягах.

докладніше...
        

30 жовтня 2015 року 13:44

28 жовтня 2015 року в приміщеннях СШ №7 та CШ №8 відбулися літературно-музичні зустрічі, присвячені  71-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників для школярів середнього та старшого віку, які вже стали традиційними і були організовані МКУ «Палац культури». Літературно-музичні зустрічі  - це одна із інноваційних форм роботи палацу з учнями шкіл по патріотичному вихованню, розвитку традицій і спадкоємності поколінь.

30 жовтня 2015 року 13:41

 

28-29 октября в городском музее прошли экскурсии в рамках празднования  освобождения Украины от фашистских захватчиков. Музей представил материалы, рассказывающие о тех днях и месяцах, когда наша Родина горела в огне пожарищ. За эти дни посетителями  стационарной экспозиции «Победители»

30 жовтня 2015 року 13:37

 

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими. В умовах властивої Україні соціальної динамічності стає гострою проблема правового захисту кожного громадянина, обґрунтування правової доцільності його побутової поведінки, професійної політичної та інших видів діяльності.

29 жовтня 2015 року 14:51

 

27 октября 2015 года на очередное занятие юридического факультета («ЮФ») в 9-В классе (классный руководитель Тришина В.А.)  библиотечные работники абонемента центральной городской библиотеки пригласили начальника городского управления юстиции Водопьяна Юрия Григорьевича.

Ведущий специалист правоохранительных органов в общении со школьниками отметил, что будущее нашего государства во многом зависит от подрастающего поколения, и поэтому права детей и подростков являются общенациональным приоритетом; доступно раскрыл темы «Административное право»,

29 жовтня 2015 року 14:11
ІНФОРМУЄ Луганська обласна військово-цивільна адміністрація.У Луганській обласній ВЦА пройшла зустріч з міжнародною групою журналістів

 

У Луганській обласній ВЦА заступники голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко і Ольга Лішик зустрілися з журналістами всесвітньо відомих видань. На зустрічі були присутні кореспонденти таких редакцій, як Die Zeit, The Guardian Politico Europ, The Times, The Guardian, The Independent and VICE News, радіо-станції RFI, Die Presse, Observer. Захід був організований за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програма ООН. 
   Міжнародну групу журналістів цікавили питання міжнародної гуманітарної допомоги, а також відкриття пунктів пропуску в Луганській області з окупованою територією, підготовка Луганщини до зими й відновлення зруйнованої інфраструктури області. 

докладніше...

29 жовтня 2015 року 11:01

 

У середу, 28 жовтня, в 71 - у річницю визволення України від фашистських загарбників, в Рубіжному традиційно відбулася церемонія покладання квітів до братських могил загиблих у роки Другої світової війни.

 

28 жовтня 2015 року 08:20

 

Відбулося перше засідання робочої групи з впровадження заходів, спрямованих на стабілізацію споживчого ринку області

 

За дорученням голови Луганської обласної держадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки утворена робоча група щодо впровадження заходів, спрямованих на стабілізацію споживчого ринку області.

Днями відбулося перше засідання робочої групи під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Єлизавети Пушко-Цибуляк, де були розглянуті питання щодо рівня цін на соціально значущі продукти харчування, лікарські препарати, обсяги виробництва та реалізації місцевих виробників на споживчому ринку області, моніторингу закупівель продуктів за бюджетні кошти тощо.

27 жовтня 2015 року 13:43

В жовтнi 2015 року в РМДШМ відбулись два вiдкритих обласних урока, на яких були присутнi викладачі шкіл естетичного виховання з багатьох міст Луганської області. Своїм досвідом поділилась викладач школи Бондар С.М. ( відділення ОТМ), яка з учнями другого класу підготувала урок на тему: «Поняття кольору хроматичного й ахроматичного. Роль білого кольору.»

23 жовтня 2015 року 13:57
ДЮСШ "ЗЕНИТ" ПРОВОДИТ ОТКРЫТЫЕ ПЕРВЕНСТВА

 

17 октября в СШ №10 прошло открытое первенство ДЮСШ «Зенит» по дзюдо. Соревнования проводились среди юношей 2000-2003 г.р., юношей 2004-2007 г.р. и девочек 2002-2005 г.р. В соревнованиях принимали участие 92 спортсмена из команд: ДЮСШ №1 и ДЮСШ «Зенит».

подробнее >>>

23 жовтня 2015 року 10:33

 

За участю першого заступника голови Луганської облдержадміністрації Єлизавети Пушко-Цибуляк  20 жовтня у прес-центрі ОДА відбувся брифінг для ЗМІ, де йшлося про ситуацію в економіці та промисловості Луганщини й перспективи її розвитку.

Перший заступник голови облдержадміністрації підкреслила, що першочергове завдання обласної влади – відбудова Луганської області після руйнівних наслідків військової агресії. На цей час керівництво області працює над формуванням комплексного генерального плану відбудови інфраструктури регіону, яка зазнала великих збитків: орієнтовно, понад 5 млрд грн. Було пошкоджено 9 тис. житлових будинків, 7 тис. з них підлягають ремонту, близько 500 – зруйновані повністю.

23 жовтня 2015 року 10:10

Під час прийому очільник області розглянув 10 звернень, серед яких одне колективне. Люди зверталися з питаннями поновлення на посаді, допомоги у відчуженні майна у зв’язку з неможливістю платити податки на землю та інших.

Також, до очільника обласної ВЦА звернувся демобілізований боєць, який за час служби змінив 6 військових частин і під час чергового переходу його документи були загублені керівництвом. Боєць попросив допомогти з відновленням документів.

22 жовтня 2015 року 11:36

19 жовтня 2015р. поети Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання Райдуга» за активною участю бібліотечних працівників абонементу центральної міської бібліотеки провели літературні краєзнавчі читання для старшокласників міського багатопрофільного ліцею.

 

21 жовтня 2015 року 13:32

 

На даний час серед громадян старше 45 років спостерігається найбільша кількість бажаючих навчатися за напрямами IT-технологій. В першу чергу це - «комп’ютерні системи та мережі», «програмне забезпечення систем», «інженерія програмного забезпечення». Знань у цих областях науки дуже не вистачає тим людям, хто свою освіту набував в ті часи, коли існувала інша держава, а сучасні технології ще не набрали таких обертів, як на сьогоднішній день.

Тому вже втретє Рубіжанський центр зайнятості видав особам зайнятого  населення віком від 45 років ваучери відповідно до Постанови КМУ від 20 березня 2013 р. № 207 про «Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці». Навчання здійснюватиме вищий навчальний заклад – Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Спеціальність, що обрали ваучеристи - «комп’ютерні системи та мережі». Групу склали досвідчені викладачі, вчителі, яким бракує найсучасніших знань в області ІТ-технологій.

21 жовтня 2015 року 13:11

 

На дорогах області ще тримається суха і відносно тепла погода і все ще пересувається значна кількість водіїв мототранспорту, які доставляють чимало проблем водіям автомобілів.
    Мототранспорт - просте в управлінні і доступне за ціною механічний засіб пересування і останнім часом дуже популярний, особливо серед підлітків. Разом з тим, водії та пасажири цього виду транспорту є найбільш уразливими учасниками дорожнього руху. На відміну від автомобілістів, водії мотоциклів, мопедів та скутерів можуть отримати серйозні травми навіть у разі незначного ДТП. Досить падіння на швидкості 10-20 км / год, щоб травмуватися, а в разі відсутності захисного мотошолома - отримати серйозні травми і залишитися інвалідом.

20 жовтня 2015 року 14:07

 

15 октября 2015 года на внеочередном заседании исполнительного комитета  единогласно принято решение о повышении стоимости питания в общеобразовательных школах города.  Стоимость питания возросла  на 40%.  С 1 ноября 2015 года стоимость питания за один день для учащихся 1-4 классов составит 10 грн  (было 7 грн),  для учащихся 5-11 классов льготных категорий –11 грн (было 8 грн).  

 

20 жовтня 2015 року 13:45

 

У Луганській обласній ВЦА заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду з військовими, рятувальниками, електриками стосовно відновлення магістральних ліній електропередачі на лінії розмежування з подальшим підключенням області до єдиних енергетичних систем. 

 

20 жовтня 2015 року 13:42

 

Президент Петро Порошенко назвав надзавданням цих місцевих виборів створення проукраїнської коаліції всередині країни.

«Мені з моєю командою вдалося створити проукраїнську коаліцію у світі: на початку – європейську, потім – трансатлантичну, зараз – глобальну. Тепер наше спільне завдання створити проукраїнську коаліцію всередині України, яка би не намагалась відволікти увагу якимись дрібницями, а реалізовувала програму реформ, які записані в Коаліційній угоді», – заявив Президент.

20 жовтня 2015 року 08:23

6 жовтня 2015 року затишний актовий зал СШ №2 приймав гостей з Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв. Викладачі: Федюк І.О., Некрасова О.В., Ромашова І.В. підготували та провели лекцію-концерт «Танцювальні візерунки» з участю учнів хореографічного відділення. Діти дізнались, що кожного року РМДШМ відчиняє двері для хлопців та дівчат, запрошуючи навчатися на різних відділеннях, та яких результатів вони досягають під час участі у конкурсах.

20 жовтня 2015 року 08:08

 

В этом году в Государственный фонд регионального развития был направлен проект «Реконструкция большого концертного зала ГКУ «Дворец культуры», г.Рубежное», общей стоимостью 1199,413 тыс. грн. Проект прошел конкурсный отбор и утвержден распоряжением председателя облгосадминистрации от 20.08.2015 г. №360 «Об использовании в 2015 году средств государственного фонда регионального развития».

19 жовтня 2015 року 16:39
ІНФОРМУЄ Луганська обласна військово-цивільна адміністрація. У Луганській області представили нового начальника обласної міліції

 

Сьогодні, 19 жовтня, на Луганщині керівництву області, силовикам, керівному складу обласної міліції було представлено нового очільника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області. Керманичем обласної міліції став командир батальйону «Київщина» полковник Юрій Покиньборода.

докладніше...

 

19 жовтня 2015 року 16:34
НОВОСТИ УПРАВЛЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ. Комплекс внешкольной работы ко Дню защитника Украины

 

З 12 по 16 жовтня у Комплексі позашкільної роботи було проведено ряд заходів, присвячених святкуванню Дня захисника України. Метою даних заходів було вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, розширення та поглиблення  національно-патріотичних уявлень і знань у дітей та молоді.
     13 жовтня до нашого закладу завітали бійці АТО та учасники бойових дій на Донбасі, які провели для наших дітей урок-бесіду «Ми боремося за українську землю». Вони розповіли що саме покликало їх боронити рідну землю, навіть ціною власного життя, чому вони присвятили себе служінню Українському народу та про свої бойові будні. Бійці зазначили, що сьогодні захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі люди, які своєю сумлінною громадянською позицією та діяльністю забезпечують захист нашої держави. Наприкінці бесіди діти привітали бійців з їх святом, та побажали їм терпіння та сил у їхній важкій та самовідданій справі.

ПОДРОБНЕЕ...

19 жовтня 2015 року 16:22
Состоялось заседание сессии городского совета

 

В четверг, 15 октября, состоялось заседание очередной 57 сессии Рубежанского городского совета. Вел заседание сессии секретарь городского совета Мухтаров Д.Х.
   В работе сессии приняло участие 22 депутата городского совета из 36. Ими было рассмотрено 23 вопроса повестки дня сессии, из которых положительное решения было принято по 19 вопросам, а 4 - не набрали большинства голосов депутатов.

ПОДРОБНЕЕ с принятыми решения можно ознакомиться в разделе "Нормативная база" - "Решения городского совета"  

19 жовтня 2015 року 11:08

 

Депозит «Довіра» від Ощадбанку є одним з найуспішніших на ринку. З середини червня банк залучив  на цей депозит вже 11 млрд. грн. Причому понад 70% вкладників оформили його на тривалий термін – більше ніж півроку-рік. Це означає, що люди впевнені у стабільності державного банку, який надійно зберігає їх гроші і виплачує належні вкладникам відсотки. А найголовніше – на цей, як і на будь-який інший депозит в Ощадбанку, діє 100% державна гарантія на всю суму вкладу. Тобто скільки б коштів ви не поклали на рахунок в Ощадбанку, держава гарантує їх 100% повернення. Без будь-яких обмежень та інших додаткових умов. 

19 жовтня 2015 року 11:04

 

15 октября состоялось внеочередное заседание исполнительного комитета. Руководил его работой секретарь городского совета Мухтаров Д.Х. В повестку дня было внесено 10 вопросов, связанных с жизнедеятельностью города.

 

19 жовтня 2015 року 08:35

Днями керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука зустрівся з делегацією представників ООН в Україні.
На зустрічі обговорювалися питання співпраці з міжнародними організаціями у двох напрямках: надання гуманітарної допомоги та відновлення інфраструктури в Луганській області.

«Дозвольте вас привітати на Луганщини. Не можливо переоцінити той рівень допомоги, який надають нам міжнародні організації, зокрема і ООН, як у справі призупинення військових дій, так і в справі розбудови зруйнованих територій. Я просив би вас також допомогти нам із соціальними проектами. Я абсолютно переконаний, що війна – це наслідок розрухи у головах людей. Найкращий шлях досягнення миру – це зміна світогляду людей. Зараз в області вже працють програми по відправці дітей на відпочинок у інші регіони України.

16 жовтня 2015 року 11:38

 

13 жовтня у літературній вітальні ЦМБ відбулося свято мужності і відваги, присвячене Дню захисника України та Дню українського козацтва «Героїв стежина від батька до сина».

На чергове засідання клубу «Перехрестя», який діє при відділі мистецтв ЦМБ, зібралися учні 7-го класу ССШ №10.
Ведуча зав. ВМ ЦМБ Брігідєр Ірина привітала учнів і гостей  з  наступаючим святом, розповіла про його значення та виникнення. Перед майбутніми захисниками Вітчизни виступили гості свята: заступник Рубіжанського міського відділу міліції Потурайко Антон Захарович, командир спеціальної оперативної групи «Хмельницьк» Білянський Юрій Олександрович та учасник АТО, офіцер прикордонник Гура Сергій Миколайович.

 

16 жовтня 2015 року 11:35

 

13 жовтня бібліотека-філія №2 спільно з КДНЗ №8 «Дюймовочка» провела захід присвячений Дню українського козацтва.

Учасниками веселих змагань «Ми - маленькі козачата!» були діти старших груп «Веснянки» та «Соняшники».

Завідуюча абонементом бібліотеки Бондар С.П. розповіла присутнім про витоки українського козацтва, познайомила з життям, побутом та звичаями козаків. З книжкової виставки - подорожі «Козацькими стежками» діти дізналися про видатні постаті козацьких ватажків та гетьманів.

 

15 жовтня 2015 року 15:29
Гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам

               

Протягом трьох днів 12, 13 та 15 жовтня  у Рубіжанському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді внутрішньо переміщені   особи  змогли отримати гуманітарну допомогу  у вигляді вершкового масла та рибних консервів.  Ці продукти   належать  до товарів першої необхідності та отримані з держрезерву. Слід зазначити,  що надання даної допомоги  здійснюється згідно з вимогами Постанови Кабміну України від 30 січня 2015 р. № 21   «Про затвердження Порядку надання гуманітарної та іншої допомоги населенню Донецької та Луганської областей», а також відповідно до рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради від 06 жовтня 2015 р. № 201 «Про визначення установи, що буде здійснювати видачу матеріальних цінностей».  До видачі товарів залучено волонтерів із числа внутрішньо переміщених осіб.

За три дні вершкове масло отримали близько 2 тисяч  осіб. Сім`ї, де виховуються двоє і більше дітей отримали також рибні консерви. Надання допомоги триває.

 

 

15 жовтня 2015 року 14:20

 

13 жовтня в місті Рубіжне відзначили День захисника України. Вранці  за участю керівництва міста у військоматі відбулося урочисте зібрання з нагоди свята усіх, хто покликаний захищати свою  Батьківщину. Секретар міської ради Дмитро Мухтаров привітав учасників заходу, подякува їм за вірність Військовій присязі та самовіддану службу Вітчизні і побажав  щастя, добра і злагоди, міцного здоров’я і благополуччя, нових успіхів у благородній справі служіння Українському народові. За сумлінне виконання службових обов'язків та кращі результати щодо виконання державних завдань особливої важливості з питань проведення часткової мобілізації та призову на строкову військову службу до Збройних Сил України секретар міської ради нагородив Грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради офіцерів, сержантів, солдатів та службовців Рубіжансько-Кремінського об'єднаного міського військового комісаріату.

 

13 жовтня 2015 року 14:47

 

8 октября 2015г. в городском терцентре прошла творческая релакс-встреча поэтов Рубе-жанской общественной организации «Літературне об’єднання «Райдуга» и клуба «Встреча», посвященная Международному дню людей пожилого возраста, в проведении которой приняла участие библиотекарь абонемента центральной городской библиотеки Г.Колосовская. Самые лучшие слова и искренние пожелания звучали в этот день почитания мудрости.

13 жовтня 2015 року 13:32

 

Встречу-Содружество поэзии и музыки   «Клен ты мой опавший, клен заледенелый…», для членов арт-клуба «Ковчег» провели библиотекари отдела искусств ЦГБ Бригидер Ирина и Дугина Ольга.

Сергей Есенин – поистине народный поэт. Вместе с ним мы любим и ненавидим, мечтаем и разочаровываемся, страдаем и радуемся. Его искренность и открытость миру берут за душу. Главным для устроителей вечера было создать эту душевную атмосферу.  Букеты из рябины и золотых листьев, осенние картины и зарисовки, портреты Есенина и музыка – помогли настроиться на лирическую волну.
Слушателям было рассказано об основных этапах жизни и творчества  поэта. Перед аудиторией возникли образы Есенина-человека – откровенного, порой наивного, любящего природу, все живое, ошибающегося, страдающего  -  и Есенина - поэта, с первых публикаций поражающего совершенством и зрелостью.

13 жовтня 2015 року 11:18
В НАШЕМ ГОРОДЕ ЗАВЕРШИЛИСЬ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ФУТБОЛУ НА ПРИЗ КЛУБА «КОЖАНЫЙ МЯЧ»

 

В течение пяти октябрьских дней на футбольных площадках СШ №7 и ОШ №8  зрители стали свидетелями зрелищных и эмоциональных футбольных матчей в исполнении юношей 2003 г.р. Это состоялись городские соревнования на призы клуба «Кожаный мяч» среди школьников, в которых приняли участие девять команд общеобразовательных школ города. История этих соревнований насчитывает более пятидесяти лет. Соревнования по футболу на приз клуба «Кожаный мяч» начали проводиться с 1964 года по инициативе великого вратаря Льва Яшина.

подробнее >>>

13 жовтня 2015 року 11:00
"КАЗАЦКИЕ ЗАБАВЫ"

 

12 ноября в средней общеобразовательной школе № 3 была проведена спортивно-развлекательная программа «Казацкие забавы», посвященная Дню украинского казачества и Дню Защитника Украины. Целью мероприятия было приобщение ребят к культуре и традициям нашего народа,  воспитание чувства дружбы, коллективизма и взаимовыручки.

подробнее >>>

13 жовтня 2015 року 08:31

 

09 жовтня 2015  в Дитячий міський школі мистецтв відбувся святковий захід «Ми – нащадки козацького роду», присвячений Дню козацтва та захисника України. В концертному залі РДМШМ зібралися учні, вчителі та гості свята. Ведуча концерту – викладач музично-теоретичних дисциплін, завідувач теоретичного відділення Гулідова А.В. розповіла присутнім про історію козацтва та його роль в житті країни. Розпочав концерт виступ учнів хореографічного відділення з композицією «Українка я маленька».

13 жовтня 2015 року 08:08

         

12 октября городской музей гостеприимно распахнул двери для тех, кто сегодня находится на боевом посту, защищая нашу Украину.  Накануне Дня Защитника Украины  в  его залах  побывали военнослужащие  из Рубежанско-Кременского ОМВК и военной части п.п. №0927.

Воины познакомились с историей возникновения города, побывали в зале Второй Мировой войны, осмотрели экспозицию, посвященную событиям АТО 2014-2015 г.г. в районе нашего города. Поскольку это в  основном молодежь,  ребята с интересом рассматривали предметы  старины и быта селян Слобожанщины в выставке «Рідна хата добром багата», восхищались творчеством наших рубежанских  мастеров ДПИ и художников в зале творческих подарков музею. Напоследок воины прошли в выставочный зал, где ознакомились с  персональной выставкой  художника  А.Н.Васильченко «Палитра за окном».  

12 жовтня 2015 року 13:28
ВОЗРАСТ СПОРТУ НЕ ПОМЕХА

Международному дню пожилого человека была посвящена  спортивная программа, среди женщин 60+, которая состоялась 7 октября на спортивной базе Рубежанского политехнического колледжа. Для  участниц  группы здоровья под руководством Антонины Гречихиной, эти  соревнования стали доброй традицией - КУ «РЦФЗН «Спорт для всех»   проводит подобные соревнования дважды в год.

подробнее >>>

 

8 жовтня 2015 року 13:46

 

30 сентября библиотека-филиал №2 подвела итоги фотоконкурса «Че-ловек читающий», который был приурочен к Всеукраинскому дню библиотек.

Основная цель конкурса - повышение престижа книг, популяризация чтения как одного из любимых хобби людей всех возрастов и поколений.
На протяжении трех месяцев читатели приносили и присылали по электронной почте фотографии, на которых были изображены читающие де-ти, взрослые и даже…коты!

 

8 жовтня 2015 року 11:45

 

В цьому році державне свято - День захисника України відзначатиметься вперше. День захисника України - це свято усіх, хто покликаний захищати свою  Батьківщину,  а  також  нагода  згадати  звитяги   предків,  які  своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. 

Місто Рубіжне теж готується до святкування Дня захисника України. На засіданні виконавчого комітету 6 жовтня був затверджений План заходів з підготовки і відзначення в місті Дня захисника України, відповідно до якого місцеві заходи розпочнуться з 9 жовтня.
 

8 жовтня 2015 року 10:33
ІНФОРМАЦІЯ Луганської обласної військово-цивільна адміністрації. У Троїцькому диверсанти поранили чотирьох військовослужбовців

 

Учора, 7 жовтня, близько 14:00 між с. Троїцьке Попаснянського району та с. Калинове (підконтрольне НЗФ «ЛНР») військовослужбовці разом із працівниками Держмінтранспорту здійснювали будівельні роботи по зміцненню фортифікаційних споруд. О 15:00 по них із «зеленки» два рази вистрілили протитанковою керованою ракетою. Один із пострілів потрапив у екскаватор «Геов 4421» на базі автомобілю «КРАЗ 255», унаслідок чого отримали поранення четверо військовослужбовців. 

докладніше...

8 жовтня 2015 року 10:30

 

6 октября 2015 года в культурной жизни города состоялось знаковое событие. Театр музыкальной комедии, который был создан в далёком 1933 году, в очередной раз достойно подтвердил высокое звание «Народный самодеятельный коллектив». Режиссёр театра Анатолий Гавва и самодеятельные актёры театра представили на суд рубежанского зрителя комедию – водевиль по мотивам пьесы А. Цагарели "ХАНУМА. Проделки свах". Мастерство актёров, сценическое и музыкальное оформление спектакля приехала оценивать  областная аттестационная комиссия, в состав которой вошли  специалисты Луганского областного Центра народного творчества во главе с директором Ириной Игоревной Дьячук, а также главный режиссёр Луганского областного академического украинского музыкально-драматического театра, заслуженный деятель искусств Украины Владимир Юрьевич Московченко.

8 жовтня 2015 року 10:15
ІНФОРМУЄ РУБІЖАНСЬКА ОДПІ

До бюджетів всіх рівнів сплачено близько 636 міліонів гривень

 

За дев’ять місяців 2015 року платниками Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС в Луганській області  635,9 млн.грн. податків і зборів, що на 319, 7 мільйонів гривень більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомив керівник Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС в Луганській області Володимир Прокопенко. 

Більше інформації в розділі "ДІЯЛЬНІСТЬ РУБІЖАНСЬКОЇ ОДПІ" - "Платникам податків"

8 жовтня 2015 року 09:50

 

У Кремінній 3 жовтня відбулась урочиста присяга ліцеїстів I курсу Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені Молодої гвардії».
    У заході взяли участь керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, керівник сектору «А» генерал-майор Олександр Павлюк, заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, голова Кремінської райдержадміністрації Наталія Чехута. 
    За 22 роки існування ліцей здійснив 18 випусків. У серпні 2014 року територія ліцею була захоплена незаконними збройними формуваннями. Вся навчально-матеріальна база була знищена та розграбована. За підтримки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації кадетський корпус відновив свою роботу у місті Кремінній.

 

8 жовтня 2015 року 08:43

 

1 октября, в День пожилых людей, прошла торжественная линейка по случаю начала нового 2015-2016 учебного года в «Университете третьего возраста» КУ «Территориальный центр». 
    Убеленных сединами студентов и всех присутствующих, более 300 человек, приветствовал директор КУ «Территориальный центр» Купцов Владимир Владимирович: "Сердечно поздравляю Вас с двойным праздником:  Международным Днем пожилого человека и  открытием нового учебного года в «Университете третьего возраста»!  Желаю Вам  активного долголетия, и конечно, найти  новых друзей! Мне очень приятно порадовать  Вас с открытием новых  направлений. Сегодня для вас   реализуются 11 факультетов по  32 направлени-ям, а ведь мы начинали с 21 направления!  Хочу особо подчеркнуть, что гордостью нашего университета являются наши замечательные  волонтеры.  Университет для мудрых студентов приобретает   все большую значимость".

 

7 жовтня 2015 року 14:19
В День пожилого человека

 

1 октября, в День пожилых людей, творческий коллектив «Радуга» КУ «Территориальный центр» посетил с концертной программой подопечных Кременского областного дома-интерната для престарелых и инвалидов. Состав ансамбля «Радуга» (руководитель Рогозина Л.П.) - это слушатели «Университета третьего возраста».

Звучали напевные  мелодии  задушевных украинских песен, веселые, задорные,юморески. Присутствующим понравилась театрализованная сценка «На базаре мужика продавали».
   Коллектив подарил не только хорошее настроение, но и привез на праздник подарки «Дары природы».

                                                                   Белоусова Л.Л.
                                            зав.отделения социально-бытовой адаптации

7 жовтня 2015 року 11:50

 

«Нам вдалося перетворити європейську єдність і солідарність з Україною, єдність країн «Великої сімки» на глобальну. Ми на сьогоднішній день бачимо абсолютну, чітку підтримку левовою більшістю країн позиції України – неприйняття агресії на Сході, анексії Криму, неприйняття поведінки накшталт терористичної атаки проти літака MH–17. Я вважаю це безумовною перемогою України», – відзначив Президент в інтерв’ю українським телеканалам.
    Глава держави повідомив, що мав три зустрічі з Президентом США Бараком Обамою. Під час останньої зустрічі Президент США повідомив про підписання розпорядження про передачу Україні нових зразків озброєння. Петро Порошенко зауважив, що «це – оборонне озброєння, потрібне нам як повітря, бо це контр-батарейні станції великої дальності, які дозволяють нам підвищити ефективність оборонної спроможності Українського війська». «Це є безумовний дипломатичний прорив української сторони, і я з цим вітаю і українських дипломатів, і Українське військо, і Український народ», – заявив Петро Порошенко.

 

7 жовтня 2015 року 11:45

 

5 октября под председательством заместителя городского головы Михаила Тарабановского состоялось первое заседание комиссии по переименованию улиц, переулков, проспектов, площадей, других объектов топонимики города Рубежное, предприятий, учреждений, организаций, в которых использованы имена лиц тоталитарного коммунистического режима. В работе комиссии приняли участие 12 членов из 20. Состав комиссии и положение о работе комиссии были утверждены распоряжением городского головы  от  14.09.2015 № 138. 
    

6 жовтня 2015 року 16:04

 

Продолжается капитальный ремонт дорог по улицам Трудовая и Восточная. 

Ремонтные работы выполняет  КП «Кременской «Агродорстрой». Источник финансирования работ - субвенция из государственного бюджета местным бюджетам на восстановление инфраструктуры.

6 жовтня 2015 року 15:58

 

Робоча нарада Президента з головами обласних і Київської міської державних адміністрацій була присвячена питанням впровадження реформ у регіонах, а також виконання Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», повідомив на брифінгу Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук.
   Він відзначив, що центри надання адміністративних послуг значно поліпшили ефективність роботи органів влади, особливо у Києві, Вінниці, Харкові, Івано-Франківську та Луцьку. Триває підключення органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій до відповідних реєстрів.

 

6 жовтня 2015 року 14:33

 

Сегодня, 6 октября состоялось заседание исполнительного комитета. Вёл заседание секретарь горсовета Дмитрий Мухтаров. В работе заседания принимали участие 10 членов исполкома (из 16). На повестку дня было вынесено 15 вопросов. 
     Члены исполнительного комитета утвердили план мероприятий на День защитника Украины, который в этом году, согласно Указу Президента Украины, празднуется 14 октября. Согласно плану мероприятий 13 октября: в 9-00 в военкомате состоится торжественное мероприятие, в 9.30 на стадионе «Химик» пройдёт фестиваль «День козацької слави», в 14-00  и 17-00 в в/ч для военнослужащих  ВСУ с участием школьников и поэтов пройдут праздничны программы, в 15-00 у пам’ятного знака, погибшим  военнослужащим Новоград-Волынской 30-й бригады  (р-н ж/д вокзала), состоится панихида. 

 

6 жовтня 2015 року 11:41

 

5 жовтня 2015 року у секторі «А» зони АТО розпочалася практична фаза щодо відведення танків та артилерії калібром менше 100 мм в рамках реалізації міжнародних мирних домовленостей. Два дні до цього танкісти та артилеристи готували техніку до переміщення, визначали місця, де вона буде розміщуватися (на відстані до 15 км від передових рубежів сил АТО) та організовували всебічну взаємодію (тилові питання, підвезення боєприпасів, зв’язок тощо).
   Так, з 5 жовтня протягом 41 доби по всій зоні АТО будуть переміщені у визначені райони танки Т-64 та Т-72, протитанкові гармати Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів та міномети 2Б-9 82-міліметрового калібру.

6 жовтня 2015 року 10:03


      Который год подряд, по доброй, сложившейся традиции во дворце культуры в начале учебного года творческие коллективы ГКУ «Дворец культуры» открывают  новый творческий сезон, приглашая всех желающих в свою большую и дружную семью, даря радость и свои таланты, тепло души и просто хорошее настроение благодарному рубежанскому зрителю. Так было и 3 октября. Около 2-х часов в большом зале дворца культуры царила  атмосфера феерического и праздничного настроения.

2 жовтня 2015 року 15:44

1 жовтня в КП «Палац культури» відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівника освіти. На святі були присутні працівники всіх навчальних закладів міста Рубіжне. З вітальними словами виступили заступник міського голови Любов Сидоренкова, керуючий справами виконавчого комітету Наталія Смаглюк та начальник управління освіти Олена Обополенко,

2 жовтня 2015 року 15:12
ИНФОРМИРУЕТ управление УЖКХ

02.10.2015 в рамках текущего ремонта работниками КСТП «РТКЕ» выполнен ремонт отопительной системы с частичной заменой трубопровада и устранением свищей в СШ№9.

2 жовтня 2015 року 15:09
Дни открытых дверей в КУ «Городской музей»

В начале октября городской музей организует дни открытых дверей для ветеранов  и людей пожилого возраста. Для них сотрудники музея проводят обзорные экскурсии по всем  действующим залам музея. Такими неравнодушными и заинтересованными гостями стали слушатели университета третьего возраста (терцентр). Многие из них побывали в городском  музее впервые. 

2 жовтня 2015 року 14:45

 

2 октября 2015 начат капитальный ремонт дороги по улице Трудовой.

На ремонтные роботы выделено 900 тыс. грн. за счет средств субвенции из областного бюджета  местному бюджету на восстановление инфраструктуры в Луганской области

1 жовтня 2015 року 15:45

 

30 сентября в большом зале заседаний Рубежанского городского совета состоялась отчетно-выборная конференция Рубежанской городской организации ветеранов Украины. В работе конференции принял участие секретарь городского совета Дмитрий Мухтаров. На конференции были подведены итоги общественной деятельности ветеранской организации с октября 2011 года по сентябрь 2015 года. 

>>Архів новин


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 39
візитів сьогодні: 1136
візитів всього: 599438