Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Новини
2010201120122013201420152016201720182019202020212022
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 серпня 2014 року 13:23
МОЛОДЕЖЬ РУБЕЖНОГО ОТПРАЗДНОВАЛА ДЕНЬ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ НА ФУТБОЛЬНОМ ПОЛЕ

 

 

В Рубежном завершился футбольный турнир, посвященный государственному празднику Украины - 23 годовщине Независимости Украины. Соревнования прошли на футбольном поле стадиона «Химик» при организационной поддержке Рубежанского центра физического здоровья населения «Спорт для всех» и ДЮСШ №1 Рубежанского городского совета.

ПОДРОБНЕЕ...

26 серпня 2014 року 18:05

 

     24 серпня у сквері біля Рубіжанської міськради відбулося урочисте привітання з 23-ю річницею  незалежності України керівниками  міста. До всіх присутніх з привітальним словом звернувся заступник міського голови Михайло Михайлович Тарабановський.
     «Проголошення Незалежності нашої держави стало визначною подією, відкрило для всіх нас унікальні можливості і великі горизонти. Наша держава молода. Ми лише робимо перші серйозні кроки. Не всі мрії та сподівання ще здійснилися, проте ми набули великого досвіду і підтвердили своє бажання жити в заможній та незалежній країні. І від кожного з нас залежить мир, спокій і добробут на нашій землі. Сьогодні всі ми повинні проявляти більше терпіння, мудрості, поваги одне до одного і пам’ятати, що Україна у нас одна» – наголосив у своєму виступі заступник міського голови Михайло Тарабановський. Також  він привітав усіх зі святом та побажав міцного здоров’я, добра, миру і благополуччя.
26 серпня 2014 року 17:44

 

     24 серпня у сквері біля Рубіжанської міськради пройшли урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Незалежності України. 23 роки тому цей день для нас став знаменним. І з цього часу ми, українці, відзначаємо його на державному рівні. Річницю Незалежності України святкують у кожному селі, селищі та місті. Рубіжне день 23-ї річниці Незалежності України відсвяткувало як ніколи, урочисто і патріотично. Програма свята була насиченою і цікавою. 
26 серпня 2014 року 17:08

 

   23 серпня площа Перемоги зібрала на святкові дійства до Дня Державного Прапора України мешканців, представників громадськості, керівників організацій та підприємств, депутатів Рубіжанської  міської ради. 
    Під час заходу до учасників і гостей свята звернулися заступник міського голови Михайло Михайлович Тарабановський та Уповноважений керівник (оперативного штабу) АТО в Луганській області в місті Рубіжне – позаштатний радник голови Луганської облдержадміністрації Денис Деніщенко.
    Михайло Тарабановський зазначив, що Державний прапор як символ єднання, свободи і сили духу  українського  народу завжди буде надійним оберегом для нашої єдиної України. 
26 серпня 2014 року 16:57

 

 23 серпня біля Рубіжанського міського відділу міліції відбулися святкові дійства до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Ведуча привітала присутніх із святом, оголосила урочисті збори відкритими і під звуки Державного Гімну України та спів особистого складу відділу міліції помічник оперативного чергового, чергової частини штабу, старшина міліції Максим Шевченко підняв Державний прапор. 

26 серпня 2014 року 15:40

 

   22 серпня в групах дитячого садка КНВК «Школа – дитячий садок» було проведено розважальні заходи до Дня Незалежності України. Дошкільнята  заздалегідь почали готуватися до свята: вивчали вірші, українські народні приказки, загадки.  Діти намалювали багато малюнків про Україну, з яких було зроблено виставку «Україна  очима дітей».  
    
26 серпня 2014 року 14:45

 

     22 серпня в КДНЗ №6 «Яблучко» управління освіти Рубіжанської міської ради відбулося знаменне, урочисте свято до Дня Незалежності України – «Ми - українці». Зранку лунала українська пісня й піднімала настрій всім: і дорослим , і малим. Батьки та вихователі уквітчали майданчики та двір дитячого садка так, що садочок наш перетворився в чарівну, мальовничу казку.
      До цього свята була випущена газета «Україна як вона є» та організована виставка «Україна очима дітей».  
25 серпня 2014 року 13:40

 

Цього року день 23-річчя незалежності України – особлива дата, адже 2014-й став переломним моментом в історії держави. І хоча сьогоднішні події не дають можливості сповна відчути радість свята, кожна людина, що живе в Україні, сподівається і вірить в те, що на нашу землю все-таки прийде довгоочикуваний мир.  Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка 24 серпня в містах-героях Києві і Одесі відбулися  паради військ, а вранці в церквах всіх конфесій пройшли молебні за Україну.  Не відстає в прагненні підтримати ідею єдності і неподільності України і наше місто. Ще задовго до свята, готуючись до Дня незалежності  і Дня Державного прапора (23 серпня), Рубіжне почали прикрашати національною символікою.

22 серпня 2014 року 17:10
ПРИВІТАННЯ з Днем Державного Прапора України і 23-ю річницею незалежності України
Шановні співвітчизники!
 
   Щиро вітаю вас з державними святами – 23-ю річницею Дня незалежності і Днем Державного Прапора України. Ці два свята нерозривно пов'язані між собою, їх об'єднує пам'ять про цілі покоління наших предків, які пережили безліч важких випробувань, в ім'я свободи і незалежності нашої Батьківщини.
    Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.
   Бажаю рубіжанам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання єдиної незалежної України!    І нехай державні свята принесуть мир і злагоду, стануть точкою відліку для формування демократичного суспільства і днем єднання громадян України. 
     Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна! Чистого неба над головою, радості, добра і миру вам! 
 
З повагою,
 заступник міського голови Михайло Тарабановський
22 серпня 2014 року 16:44
НОВОСТИ СПОРТА.В РУБЕЖНОМ ЗАВЕРШИЛСЯ ТУРНИР ПО ДВОРОВОМУ ФУТБОЛУ

 

С 14 июля по 16 августа в городе при организационной поддержке КУ «РЦФЗН «Спорт для всех» прошел турнир по мини-футболу среди дворовых команд, в котором приняли участие девять молодежных команд, представляющие различные районы нашего города, с общим числом участников соревнований -  60 человек. Целью проведения турнира организаторы ставили пропаганду здорового образа жизни и популяризацию не только футбола, но и спорта в целом. Проведение дворовых соревнований стало уже традиционным в практике КУ «РЦФЗН «Спорт для всех».

ПОДРОБНЕЕ...

18 серпня 2014 року 14:10

 

    На виконання Указу Президента України від 21.07.2014р. №608/2014 «Про відзначення 23-ї річниці незалежності України», з метою гідного відзначення в місті Дня Державного Прапора України і 23-ї річниці незалежності України, 15 серпня на засіданні виконавчого комітету Рубіжанської міської ради було прийнято рішення щодо відзначення в місті 23 і 24 серпня державних свят України.
  Задля сприяння консолідації суспільства навколо ідей державності та соборності України, утвердження у громадян почуття патріотизму і поваги до своєї держави, рішенням виконкому були затверджені заходи з відзначення в місті  Дня Державного Прапора України і  23-ї річниці незалежності України.
11 серпня 2014 року 11:54
Начали работу тематическая и выездная выставки «Украина наш дом»

                                           

С 11 августа  начали работу  тематическая  и выездная выставки в музее и  в фойе Рубежанского городского совета «Украина наш дом», посвященные Дню Государственного Флага Украины и 23-годовщине Независимости Украины. Выставки рассказывают о том, как происходил процесс создания независимого государства Украина от принятия Декларации о государственном суверенитете Украины до принятия Конституции Украины.

Подробнее - "Культура та мистецтво" - "Події"

1 серпня 2014 року 16:32

 

30 и 31 июля в Рубежанском городском совете под руководством заместителя городского головы Михаила Тарабановского прошли встречи с руководителями и сотрудниками коммунальных учреждений города и предпринимателями города.
    Встречи были инициированы Уполномоченным руководителем (Оперативного Штаба) АТО в Луганской области в городе Рубежное – внештатным советником главы Луганской облгосадминистрации Денисом Денищенко. В ходе встреч он подчеркнул, что его основная функция – это координация работы по взаимодействию государственных и местных органов власти. Также он проинформировал о ситуации, сложившейся в Луганской области, а именно в тех городах, в которых проходит активная фаза АТО и городах, освобожденных украинскими военными.
   

1 серпня 2014 року 15:30

 

 28 июля на заседании очередной 44 сессии  Рубежанского городского совета было рассмотрено два вопроса, один из которых, касался освобождения от занимаемой должности секретаря городского совета. В работе заседания приняли участие 19 из 36 депутатов городского совета.
    

1 серпня 2014 року 15:17

 

    С 21 июля на здании Рубежанского городского совета снова развивается Государственный Флаг Украины. С этого дня, город Рубежное начинает жить по новому. Украинские флаги можно увидеть на зданиях школ, больницы, на площади Победы и Дворце культуры, украинская символика всё чаще появляется на улицах города.

   

>>Архів новин


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 29
візитів сьогодні: 1132
візитів всього: 599437